כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  תערוכת עיצוב 2002 – ISRAEL

תערוכת עיצוב 2002 – ISRAEL

בתערוכה הוצגו הפעם רעיונות שהם מעבר לרהיטים – תפישה של נושא הצבע על גווניו, משמעותו והשפעתו על חיינו. תשומת לב רבה עורר פרויקט "מעיינות הצבע".

מאת: צילום:


*הכול על צבע כ- 90,000 מבקרים פקדו בדצמבר את תערוכת עיצוב 2002, התערוכה הבינלאומית המתקיימת זו השנה ה15- בתל אביב. זהו מספר מבקרים חסר תקדים בתערוכות בארץ. בתערוכה הוצגו הפעם רעיונות שהם מעבר לרהיטים – תפישה של נושא הצבע על גווניו, משמעותו והשפעתו על חיינו. נראה כי השנה שימשה התערוכה  הרבה יותר מ"יריד רהיטים" והציגה רעיונות עיצוביים חדשים. תשומת לב רבה עורר פרויקט "מעיינות הצבע" שהקים עזרי טרזי, ראש החוג לעיצוב תעשייתי בבצלאל, יחד עם קבוצת פלזמה. *"וזה ואזה?" בינואר תעלה תערוכה חדשה בפריסקופ, "זה ואזה?". ויטוריו ארביב, בוגר טרי של לימודי עיצוב בבצלאל, מציג בה סדרה של אגרטלים שעליהם הוא חוזר ושואל את השאלה "וזה ואזה?". סדרת האובייקטים מנותחת ונבדקת כמו במעבדת מחקר. כל ואזה מתפרקת למרכיבי היסוד שלה: מכל, מים, פרח ומכילה אופציות דינמיות של הרכבה מחדש.   התמונות:   למעלה:  "מעיינות הצבע" – לקהל המבקרים בתערוכה ניתנה האפשרות לבדוק את השפעת הצבעים עליהם באמצעות מקלחות אור צבעוני;   למטה מימין לשמאל: מתוך התערוכה "וזה ואזה?"   ספה של יפרח בן צבי , 2001, מבד רפיה כתום, המשענת עשויה מאצות ים והמסעדים ממתכת צבועה.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה