כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  תערוכת קרמיקה בבולוניה

תערוכת קרמיקה בבולוניה

בתחילת אוקטובר התקיימה בבולוניה תערוכת קרמיקה, תערוכת קרזיה ( CERSAIE)השתרעה על פני שטח של 136,000 מ"ר, בה הוצגו אריחי קרמיקה, פסיפסים, ריהוט לחדרי אמבטיה ואביזרים.

מאת: צילום:


  בתחילת אוקטובר התקיימה בבולוניה תערוכת קרמיקה,  תערוכת קרזיה ( CERSAIE)השתרעה על פני שטח של 136,000 מ"ר, בה הוצגו אריחי קרמיקה, פסיפסים, ריהוט לחדרי אמבטיה ואביזרים, סה"כ הציגו במקום 1,072 מציגים מתוכם 202 לא איטלקים שהגיעו מ- 29 מדינות בעולם.  הגדרת התערוכה כבינלאומית מתאימה לתערוכה זו בזכות המבקרים שרובם היו קנינים, אשר התקבצו לבולוניה מכל קצוות העולם, התערוכה היתה שוקקת אדם וכולם בהתלהבות של רכישות.תעשיית הקרמיקה האיטלקית מהווה 20% מכלל תעשיית הקרמיקה העולמית, ו43% מהתעשיה האירופאית. השנה כיכבו בתערוכה שני דברים עיקריים, פסיפסים ואריחים עשויים זכוכית שקופה, מגמה שהחלה בשנה שעברה, המשיכה השנה בתוספת מוצרים נוספים של אריחים בגדלים שונים וצבעים מרהיבים, המגמה השניה, אריחי גרניט פורצילן בגוונים מתכתיים, בגדלים שונים של אריחים.  היחוד בא לידי ביטוי בשני קצוות, רבועים קטנים של אריחי גרניט פורצלן המתאימים לעבודות פסיפס, ואריחים במיוחד גדולים  40X40 ויותר, עבור תעשיית הקרמיקה האיטלקית זה מהווה חידוש שהתאפשר להם, עם פיתוח מוצרי הדבקה מיוחדים שמונעים סדקים ושבירה בגלל גודלם של האריחים. אגוד הקרמיקה האיטלקית  העניק פרסים לסוכנים נבחרים מהעולם, שהוכיחו נאמנות , יושר מקצועי  והעלו את יוקרתה של התוצרת האיטלקית, חברת "מודי" מישראל נבחרה כאחת מבין ארבע, חוץ ממודי נבחרו: יבואן מצרפת, גרמניה, הונג קונג . התמונות:למעלה:אריחי גרניט פורצלן מיוצרים בגדלים של פסיפס לחיפוי קירות וריצופים. (יבואן:מודי) למטה מימין לשמאל:פסיפס עשוי זכוכית שקופה וצבעונית (יבואן: קאונטרי פלורס);פרס הוקרה שהוענק לחברת "מודי" מישראל על נאמנות ויושר מקצועי.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה