כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  תפישת עולם האמבט – לונדון

תפישת עולם האמבט – לונדון

המעצב של חברת LEFROY BROOKS הוא כריסטו ליפרוי ברוקס, אנגלי שחי באיטליה. את ראשית דרכו עשה בעיצוב נעליים ומגפיים, ידיות מתכת ולאחר מכן אמבטיות ואביזרי אמבט. ברשותו אוסף נדיר של אמבטיות.

מאת: צילום:


החומר העתידי באביזרי אמבטיה הוא,STAINLESS STEEL אומר המעצב כריסטו ליפרוי ברוקס, שמוצרי החברה שלו מיובאים לארץ. המעצב של חברת LEFROY BROOKS הוא כריסטו ליפרוי ברוקס, אנגלי שחי באיטליה. את ראשית דרכו עשה בעיצוב נעליים ומגפיים, ידיות מתכת ולאחר מכן אמבטיות ואביזרי אמבט. ברשותו אוסף נדיר של אמבטיות.בפגישה עמו בגלריה הסביר, כי לפני כ10- שנים חל שינוי בתפישה של תחום זה:  אנשים החלו לחפש חדרי אמבט ולא פריטים בודדים.  לפיכך, כיום הוא מעצב ומתאם את כל הפריטים הנוגעים בדבר, דהיינו: אמבטיות, כיורים, אריחים, תאורה, כלי חרסינה ומקלחות בהרמוניה של צבעים וסגנון.על השאלה מהיכן הוא שואב את רעיונותיו השיב כריסטו ליפרוי ברוקס: "בחיפושי אחרי המסורת והאותנטיות אני מבקר במוזיאונים, בטירות ישנות, בבתים עתיקים, לומד מספרות ואפילו מבית סבתי בדרום אנגליה".  הוא משתדל להיות קרוב למקור ככל האפשר, והדבר ניכר בסגנון האדוארדי המאפיין את מוצרי החברה. לדבריו, החומר העתידי באביזרי אמבטיה הוא,STAINLESS STEEL  משום שהסגנון והחומר מאפשרים ביטול הסלסולים והשארת המינימום.  החומר אמנם אינו עיצובי במיוחד, אך לעומת זאת הוא בטיחותי, נטול עופרת. כדברי ברוקס: NO PLATING – NO PROBLEM, NO LEAD – NO DEAD"" (אם לא מחפים, אין קשיים, ונטול עופרת מונע מוות).ואכן, העיצוב החדש שלו עשוי מSTAINLESS STEEL –  ומדהים ביופיו.  לדבריו, כל פריט יצוק, מלוטש ומורכב ידנית ועובר כ12- בדיקות של בקרת איכות.אשר לחלום העיצובי שלו הוא מגלה: "בתוכניתי לשפץ ולעצב את ביתי העתיק מהמסד ועד הטפחות ולתעד כל שלב בספר". התמונות:ברזים בעיצוב מודרני מינימליסטי של חברת ליפרוי ברוקס. (יבואן ספדה)

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה