כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום אזהרה מפני היילי דה מרקס בעניין רכישת ריהוט ודלתות מפירוקים לבית

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #433240 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום רב,
  חשוב לי לשתף בפורום זה את החוויה האיומה שחוויתי בעבודה עם ספקית דלתות מפירוקים בשם היילי דה מרקס. בזמן שיפוץ הבית רציתי מאוד דלת כניסה אותנטית מעץ מלא בסגנון כפרי. היילי מזוהה כמי שמשווקת דלתות מעץ מלא מפירוקים מאנגליה.
  פניתי אליה וכחודשיים לפני מועד ההתקנה המשוער רכשתי אצלה דלת כניסה, אותה היא התחייבה לשפץ, להרחיב במידת הצורך, להתאים זכוכיות ולצבוע.
  בנוסף, היילי הציעה לי גם דלתות פנים מפירוקים והתחייבה להתאימן לכל פתח שצריך (להקטין ולהגדיל בהתאם). מתוך הרצון העז לדלתות אותנטיות מעץ מלא סמכתי עליה ורכשתי גם אותן. באותו הזמן גם שילמתי לה עלות מלאה במזומן עבור כל הדלתות, מאחר והיא ציינה כי כך היא עובדת.
  כשרכשתי את הדלת, היילי המליצה בחום על נגר מקצועי מאוד שהיא רוצה שיתקין את הדלת.
  עם התקדמות השיפוץ, נתבקשתי על ידי הקבלן לתאם פגישה בהקדם עם הנגר על מנת שיבוא למדוד את הפתחים, כדי שיוכלו להתאימו לדלת.
  בתהליך זה היילי כשלה מספר פעמים בתיאום עם הנגר שלא יכל להגיע ובכך גרמה לעיכוב בעבודה, בנוסף הבטיחה לי כל העת כי אין בעיה להקטין את הדלתות או להגדיל בהתאם לפתחים.
  לאחר מספר שבועות ובאיחור רב בתהליך השיפוץ, הגיע הנגר של היילי. בזמן שהוא מודד את הפתחים הוא מגלה כי הם בגדלים שונים ואין שום אפשרות להקטין את הדלתות כי הן יתפרקו.
  מאוחר יותר הוא אף בדק את דלתות הפנים ואמר כי הוא לא מוכן להתקין אותן מאחר ומצבן רע מאוד והן לא יחזיקו מעמד לאורך השנים.
  היילי ניסתה למצוא פיתרון בדלתות פנים מוכנות לבית מעץ קרוליינה, אבל לא ביצעה בדיקה מספיק מקצועית לוודא שלא ניתן לצבוע את הדלתות בצבע אטום כי סוג העץ לא מתאים והצבע יתקלף במהרה. (משהו שאני גיליתי לאחר כיתות רגליים בין בתי עסק ומצבעות וקבלת חוות דעת מקצועית מבעלי מקצוע(
  לאורך כל הדרך, היילי מושכת אותי ומבטיחה הבטחות שאינה מתכוונת מן הסתם לקיים ובינתיים אני מחכה ומחכה ונשארת ללא דלתות פנים, למרות ששילמתי עליהן להיילי.
  דרך אגב, למרות ששילמתי להיילי מיד ובמזומן את כל העלות של הדלתות, כשהייתי צריכה לקבל את כספי חזרה, מצאתי את עצמי בערפל, כאשר היא לא ענתה לטלפונים ממני והתעלמה ממני לחלוטין. הייתי צריכה להתחנן בפניה שתחזיר לי את הכסף ששילמתי עבור הדלתות שלא קיבלתי.
  בהתקנת דלת הכניסה הגיע הנגר להתקין, אך היילי שהתחייבה לצבוע אצלי בבית באותו יום (מה שהתגלה כטעות איומה! לא הייתי צריכה לאפשר לה לעבוד על הדלת אצלי אלא להתעקש לקבל אותה מוכנה, אך היא שוב התחייבה שהכל ייעשה בצורה מושלמת…), לא הגיעה כי הייתה חולה. בינתיים נשארנו שבועיים ללא דלת צבועה עם פתחים גלויים לזכוכיות ופתח במרכז לתיבת דואר שהיא התחייבה להתקין בעצמה. רק אחרי שבועיים היא יכלה לבוא ובאותו יום שהתחייבה להגיע בשעות הבוקר, הגיעה רק בשעות הערב, בתואנה ש"הזכוכיות של הדלת התנפצו לה, כשהייתה בדרכה לצאת לכיווני" והיא צריכה להזמין אותן מחדש. לבסוף היא הגיעה בשעות הערב, כשכל הבית היה חשוך וגשם שוטף ירד בחוץ.
  מן הסתם, הצביעה יצאה רע מאוד ולא נקלטה טוב בעץ. היילי השאירה אותי עם הזכוכיות מפורקות כי "היא לא יכלה להתקין אותן על צבע טרי" ובנוסף היא "שכחה" להביא את תיבת הדואר מפליז שהתחייבה לספק.
  וכך נותרנו עוד שבועיים עם דלת חשופה לחוץ, כאשר אני רודפת אחריה בשיחות טלפון, רובן לא נענו על ידה, בעוד אני מבקשת ממנה ומתחננת שתזדרז עם תיבת הדואר ושתגיע להתקין אותה בהקדם, כי אנו ישנים בבית עם דלת שבה חללים פתוחים לחוץ! כל פעם היא הבטיחה שתגיע ביום למחרת, אך כשלא הגיעה עד הערב, תירצה כי לא היה לה איך להגיע, ולא הסתדר לה בלוז היומי.
  היילי הגיעה בסופן של דבר סוף סוף אחרי שבועיים נוספים שחיכינו להתקין את תיבת הדואר, אך הפעם לא השלימה את צביעת הלכה בחלק הפנימי של הבית וגם לא דאגה לסגור את פתח תיבת הדואר מבפנים. עד היום היא לא סיפקה לנו את החלק הפנימי של תיבת הדואר ובחלקה הפנימי של הדלת נשארנו עם חלל מכוער ולא מטופל ובנוסף, אנו צריכים להשלים בעצמנו את צביעת הדלת והלכה!
  גם בצביעה של כל הדלת עצמה, כעת לאחר חודשיים אנו מגלים כי הצבע מתקלף, ולא נתפס טוב בעץ.
  בקיצור, מאוד ממליצה לא להתעסק איתה, על אף הפיתוי הרב והתחושה הראשונית שהיא משרה על הלקוחות בעודה מבטיחה הבטחות ללא גבול ודוחפת עוד ועוד מוצרים ושירותים שהיא יכולה לספק… על פניו היא עושה רושם ראשוני אישי מאוד טוב ונוטה להתחייב על כל דבר, אך בסופו של דבר, אינה עומדת בהתחייבויות שלה ולא מסיימת שום דבר כמו שצריך.
  יצאתי סחוטה, מותשת, מאוכזבת מאוד ומתוסכלת מן החוויה הזו, כעת נותר לי רק להתפלל שבאמת הדלת שרכשתי תחזיק מעמד )-:

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
מענה ל־אזהרה מפני היילי דה מרקס בעניין רכישת ריהוט ודלתות מפירוקים לבית
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב