כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום אלקטרומגנטיות ושפע

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423910 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום, להגברת שפע אפשר להשתמש גם ב- תמונה או בדגם של ספינת מפרש שחרטומה מכוון לכיוון פנים הבית/העסק או/ו בכיוון צפון הבית המייצג שפע בקריירה, בצלחת פירות, בצבע אדום במטבח (כצבע דגש ולא רקע). להפחתת אלקטרומגנטיות ממכשירי חשמל יש להשתמש בצמחים! בברכה המון שפע..

  #423909 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מה לפי הפ'ש מגביר שפע למעט : ארנק אדום, 5 לאקי במבוק, צפרדעים, מטבעות סיניים, צמח בשרני עם עלים עגולים, והצבע הכתום ? מה מקטין מאוד אלקטרומגנטיות ממכשי חשמל ? בתודה מראש.

  #423911 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בוקר טוב, מכשירי חשמל פולטים קרינה רבה לכן חשוב מאוד להמעיט בהם בחדרי שינה וחדרי ילדים. אנחנו משתמשים בצמחים כדי לרכך את השפעתם של המכשירים הללו ,לכן ליד מחשב, בהחלט ניתן להניח צמח בריא בעל עלים רחבים. ישנם מספר דרכים להגביר את השפע. האפשרות הראשונה הינה שימוש בחפצים שמסמלים שפע כגון: צמח השפע,מטבעות סיניים לאקי במבוק וכו'. אך ישנה דרך יעילה הרבה יותר. ע"י ניתוח של הבית באמצעות נוסחת הכוכבים המעופפים, ניתן ליצור מפה אנרגטית של הבית ולזהות בעזרתה את מיקום כניסת אנרגיית השפע לבית או לעסק ואז לחזק אותה ע"י אלמנטים מתאימים. ניתוח כזה הינו ספציפי לכל בית ובית ומותאם באופן אישי. בהצלחה! לברור פרטים על ייעוץ שכזה: 0508368890-אילנית http://www.fengshuichi.co.il

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־אלקטרומגנטיות ושפע
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור