כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום גרניט פורצלן של נגב-אכזבה גדולה!!!!!!

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #474215 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מרבית הכתמים על אריחי פורצלן ולפעמים גם על שיש אבן וטרצו בעצם דבוקים על משקעי חומרי הניקיון שאיתם את בוודאי משתמשת. אני מניח שאותו אדון ממחלקת השירות פשוט לא ידע לומר לך זאת וחבל כי האריחים של נגב הם מאיכות מעולה. מה שעלייך לעשות זה לקרצף את האריחים ולהוריד את חומרי המשקע הדבוקים על האריחים ולהתחיל להשתמש בחומרי ניקיון ללא משקעים או להתחיל להשתמש בחומרי ניקוי ללא משקעים ולחכות שהחומר הדבוק על האריחים ישחק ויעלם.

  #474213 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  רכשתי לפני כחצי שנה מרצפות גרניט פורצלן מנגב קרמיקה בראשון ואני פשוט סובלת כל יום מהריצוף הזה, תמיד זה נראה מלוכלך עם המון כתמים, כשפניתי למח' השרות הם הגיעו לביקור ואמרו שאין מה לעשות…לא די ששילמתי כ-180 ש"ח למטר מרובע אני מקבלת תשובות "מקצועיות" כאלה… מישהו יודע איך אפשר לנקות הנ"ל וגם לתת לו מעט ברק? המרצפות הן מט תודה

  #474216 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  רגילים שיש בשוק שמשאירים על הפורצלן משקעים שומניים שלא נראים לעין .כל הכתמים שלך והמראה העכור שיש פתאום לאריחים קורה בגלל שבמשקעים הללו מצטבר לכלוך וכל מיני מריעין ובישין…בקיצור .יש חומרים שבאמצעותם מסירים את המשקעים הללו .עושים את זה פעם אחת ואחר כך עוברים לשטוף עם חומר ניקוי שאינו משאיר משקע.זה לא חוזר אחר כך . אם זה מעניין אותך , אנו מוכרים את החומרים הללו ואנו גם מגיעים להדגמה בבית הלקוח.ההדגמה בתשלום אולם היא לא מחייבת אותך לרכוש את החומר. לקבלת פרטים תוכלי להתקשר אלי 03-9312047 ואפנה אותך לאחראי אצלנו .

  #474214 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־גרניט פורצלן של נגב-אכזבה גדולה!!!!!!
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור