כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום דלת יציאה לחצר וחלון מפרזול בלגי או אלומניום?

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #467367 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אנחנו משפצים בית פרטי בסגנון כפרי . מתלבטים קשות בין דלת יציאה לחצר מברזל שנראה לנו שתהיה יפה ,לבין דלת הזזה מאלומיניום בסגנון בלגי (בלגיניום) של ויטראז 2000, בצביעת IRON שמנת ,שנראה שתהיה פרקטית. מדובר בשני פתחים של 2.5 ו- 2.9 מ' וחלון מקובע. האם האלומיניום יהיה חטא עיצובי גדול? תודה מראש לכל עזרה.  

  #467374 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
  #467375 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קירות – צבע לבן/שמנת, ריצוף פרקט אלון, נישה חיפוי אבן סיליקט.

  #467369 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הבחירה בברזל הינה בחירה בחומר כפרי אותנטי, בעל פרופיל דק יותר שאינו ניתן לבצוע בפרופיל אלומניום. ניתן בברזל לעשות גם חלונות בתוך הדלתות דבר שאינו ניתן לבצוע באלומיניום, והינו דרך פתיחה שימושית ויעילה מאוד. בשל כובדן לא ניתן לעשות דלתות הזזה מברזל – ואם צורת פתיחה זו חשובה לכם אז האלומניום הינו האופציה היחידה (אם פסלתם את אפשרות העץ אלומניום). אתם מוזמנים להכנס לאתר שלי שם נעשה שמוש רב בברזל http://www.batim-studio.com  

  #467372 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  תודה על התשובה וההפניה לאתר שלך. באמת עיצובים משגעים בברזל.העדפת דלת הזזה אינה סגורה אצלנו,  מה יתרונות/חסרונות העיצוביים והפרקטיים של פתיחה בדלת הזזה לעומת צירים?

  #467373 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אופן הפתיחה של דלת יציאה תלויה בכמה גורמים: איזה מפתח מעונינים לקבל:- דלת הזזה תחייב חלק סגור אליו יאספו כל כנפי דלתות ההזזה, אלא אם כן הוכן כיס (לכיס בעיות משלו, הן בענין הצטברות לכלוך והן מבחינת עובי קיר שיקלוט לתוכו את הדלתות). דלתות יציאה על ציר יכולות לאפשר מקסימום פתיחה על ידי חלוקת הפתח למספר דלתות (בהתחשב במיגבלה של מפתחי זכוכית) עם או בלי חלקים קבועים.. האם יש לדלת להיכן להפתח (והאם תפתח החוצה, פנימה לא מומלץ שכן תכניס לכלוך ורטיבות). את כנף הדלת ניתן להקטין באמצעות שמוש בחלקים קבועים בצדדים) . גם זווית הפתיחה צריכה להלקח בחשבון. בכל מקרה יש צורך בתכנון לפי תנאי השטח, טעמכם, רצונותיכם ותקציבכם.

  #467371 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בנוסף, כדי להגיע לביצוע טוב בברזל (גם מבחינת האטימה), צריך אומן מומחה, וכאלה למרבה הצער אין בשפע. גם השימוש בזכוכית בידודית אינו אפשרי בברזל, עד כמה שידוע לי. אפשר להגיע לתוצאות מקסימות גם בפרופיל אלומניום בלגי, ויש חברות שמתמחות בפרופילי אלומניום דקים ואלגנטים (למשל, חברת כוכב מקיבוץ יגור) מעצבת פנים

  #467368 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני תומעת באלומיניום שהוא אטום , קל ונוח,  לשאלות נוספות את מוזמנת לפנות 0543300515 בהצלחה

  #467370 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בספריה זו ישנן פונקציות מתמטיות רבות לחישוב מחיר מחשב ניידאו גירושין, כולל הפונקציה abs אשר בהינתן מספר מטיפוס long מחזירה את ערכו המוחלט של אותו מספר כמו פוליש.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־דלת יציאה לחצר וחלון מפרזול בלגי או אלומניום?
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור