כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום האם אפשר למקם מיטה כשהרגליים פונות למול דלת הכניסה לחדר?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #422183 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני מנסה לארגן חדר ילדות עם 2 מיטות, ויוצא שהאופציה הכי מרווחת היא למקם את המיטות כך שכל אחת תהיה בצידו של החדר- קירות מקבילים- אבל אחת המיטות יוצאת כשהרגליים למול הדלת, שמעתי שזה לא מומלץ מבחינת פנג שוואי.

  #422184 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי לילי,
  הבנייה המודרנית מציבה עבורינו לא מעט אתגרים , היכולים להקשות על הגרים בבתים המודרניים. צפיפיות החדרים לעיתים לא מותירה פתרון אחר אלא לבצע פשרות. למשל אם אחד הילדות נוטה יותר לחלות מהשנייה, אולי עדיף לחשוב על ההקשר הזה גם בבחירת המיקומים שלהן. בהיבט שהזכרתי עתה יש מרכיבים נוספים שבאים לידי ביטוי בהוויה של הבית שלך שאותם ניתן לראות על ידי מפה הבית שלך. האם בדקת שכיוון השינה טוב להן? ולסיכום, לפי מה שנראה לי ממה שתיארת אין יותר מידי ברירה עדיפה אחרת, ויחסית לא מדובר במשהו מאוד חריג. כן הייתי ממליצה לבחון את מי למקם איפה ולשים לב להשפעות של המיקום שלהן בחדר.
  שיהיה הרבה הצלחה,
  מזמינה אותך לחזור לכל שאלה לפורום או לטלפון,
  בהצלחה,
  קרן הורוביץ.

  #422185 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  צרפתי תמונה, הבנות יהיו ביחד בחדר, אחת פיצית- תינוקת, השנייה גדולה ממנה בשנתיים. אני צריכה למקם שידה 60*120, מיטת תינוק 75*140, ומיטת נוער 80*190. זה לא יפריע אם אני אמקם את השידה באמצע, ואת שתי המיטות בצדדים?

  #422186 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי לילי,
  חבל שלא צירפת את תאריכי לידה של הבנות. בכל מקרה ללא בחינה נוספת של הבית במקום, או תאריכי הלידה, אוכל להמליץ לך למקם את מיטת התינוק בקצה הקיר של החלון, שהראש הוא לכיוון הקיר. המיטה השנייה לא בצורה אידיאלית הראש יכול להתחיל איפה שנגמרת מיטת התינוק. ואז השידה נכנסת מול המיטת נוער. יוצא שיש לך חלל נוסף בין השידה לחלון שאפשר להשתמש בו כפינת עבודה קטנה או אחסון צעצועים. אלו הם עצות שיכולות כמובן להתחשב רק בטכניקה הקוריה "פורום" זו טכניקה המתחשבת רק בחלק מהמרכיבים של החלל, מאחלת הרבה הצלחה,
  מוזמנת לחזור עם כל שאלה,בפורום או בטלפון , שיהיה יום מקסים,
  קרן הורוביץ

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־האם אפשר למקם מיטה כשהרגליים פונות למול דלת הכניסה לחדר?
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור