כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום האם קיים חוק/תקן מחייב לגבי ריצוף דירה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #474378 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אין תקן או חוק המחייב דיירים בבידוד, במיוחד שזה נעשה במסגרת שיפוצים ולא במהלך הבניה, אולם, אם המטרד הוא בלתי נסבל אולי כדאי לך לבצע פעולת בידוד אקוסטי בתקרת הדירה שלך, מי שיכול לתת לקח תשובה זו חברת גולמט המשתתפת בפרויקט המאה של בנין ודיור, את שכבת הבידוד מניחים מעל ללוח תקרה עשוי גבס שגם הוא מוסיף לבידוד האקוסטי, לחברת אורבונד לוחות מיוחדים המיועדים לתקרות. מלבד זאת רק לידיעתך חול בין שכבת הבטון לריצוף אינה מבודדת בכלל.

  #474377 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  במסגרת שיפוץ, השכנה בדירה שמעלי החליפה את הריצוף בדירה. מאז השיפוץ אני שומע כל רחש אפשרי שמגיע המדירה שלה. אני שומע אפילו את הדיבור שלה ואת הצעדים שלה שהיא הולכת. שלא נדבר על רעשים חזקים יותר כמו גרירת רהיטים או נפילת חפצים שנשמעים בתוך הדירה שלי ממש בצורה איומה. איני מבין דבר בריצוף או בשיפוץ והשאלות שלי הן: א. האם יתכן שבעת הריצוף לא בוצעה פעולה כלשהי (כמו חול בין הבטון למרצפות או כל דבר אחר) שבפגעה בבדידוד האקוסטי? ב. האם יש תקן/חוק לגבי הריצוף, או שכל אדם יכול לעשות כרצונו? ג. איך ניתן לבדוק האם הרצפה הונחה כהלכה? הרי הריצוף בדירה שלה ואני מסופק אם היא תיתן לי לבדוק.

  #474379 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מעריכה שצריך להיות איזשהו תקן בנושא או לפחות מידע שיעזור לך.את/ה יכול/ה להכנס לאתר מכון התקנים ולברר מידע על כך או אפילו להתקשר לספריה שלהם ולברר אם יש מידע על זה. בהצלחה רוחמה שרון 03-9312047

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־האם קיים חוק/תקן מחייב לגבי ריצוף דירה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור