כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום הלוואות בערבות מדינה לקבלני שיפוצים ובנייה

 • This topic is empty.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #516658 הגב

  יעקב אלון סל יועצים
  אורח

  כל קבלני הבנייה והשיפוצים בישראל יודעים שתחום הבנייה והשיפוצים הוא מוקצה מבחינת הבנקים במדינת ישראל, כל קבלן בנייה שמתחיל את דרכו ניגש לבנק בכדי לבקש מימון עבור הפרויקטים שהוא מבצע, ידוע לכל קבלני הבנייה והשיפוצים שתנאי התשלום עבור עבודתם הם במקרה הטוב שוטף + 60 במקרה הטוב, כלומר הקבלן רוכש את חומרי הגלם לבנייה כגון מלט, חול, צבע, מוטות ברזל, בטון מוכן, תשלום לקבלני משנה כגון קבלני ביצוע של חשמל, עבודות שלד, גמר וצבע, וכמו כן קבלן הבנייה משלם את כל המשכורות של העובדים שלו עד ל10 לחודש, משלם את תשלומי סולר ושאר ההוצאות הקבועות כגון ביטוחים, הנהלת חשבונות, שכירות משרדים, תשלומים למנהלים ועוד, ובינתיים הוא ממתין לתשלום מהלקוח שלו 100 ימים בממוצע.
  התשובה של הבנקאי היא פשוטה: " זה ענף מסוכן" ולא מאפשר מסגרת אשראי, או הלוואה כל שהיא, וכך קבלן הבנייה נותר לבד עם תזרים מזומנים גרוע שעלול לגרום לסגירת העסק שלו.
  הפתרון היחידי שקיים היום לקבלני בנייה ושיפוצים הוא הלוואות בערבות מדינה למימון הפרויקטים.
  מדינת ישראל העמידה מעל 6 מיליארד שקלים למימון הלוואות בערבות מדינה לעסקים במדינת ישראל, כלל העסקים במדינת ישראל נהנים מהלוואות בערבות מדינה, מעבר לכך התנאים של ההלוואות הן הטובות ביותר עבור בעלי עסקים ומהוות הפתרון היחידי לקבלני בנייה ושיפוצים, מדובר בתהליך שלוקח כ-4 שבועות שבו מוגשת למדינת ישראל בקשת הלוואה בערבות מדינה, כאשר ישנם מספר מסלולים לקרן הלוואות בערבות מדינה: מסלול לחברות כגון קבלני בנייה ושיפוצים שזקוקות להלוואה בערבות מדינה למימון הפרויקטים, הלוואות בערבות מדינה לביצוע השקעות בעסק, לדוגמא רכישת ציוד קידוח בבטון, רכישת משאיות הובלה, רכישת טרקטורים, שופלים, בובקטים וכדומה, מסלול שלישי הלוואות בערבות מדינה לפתיחת עסק שהוא מיועד ליזמים שמעוניינים לפתוח עסק וביניהם יכולים להיות קבלני בניין, שיפוצים ועוד.
  התנאים של הלוואות בערבות מדינה הם הטובים ביותר לבעלי עסקים באופן כללי ולקבלני בנייה ושיפוצים בפרט, הלוואות בערבות מדינה מאפשרות תשלום של ההלוואות במשך חמש שנים, שהיא התקופה הנכונה לפיזור ההלוואה, גרייס חצי שנה שהוא מאוד חשוב לקבלן בנייה ושיפוצים מאחר והוא מאפשר לקבלן הבנייה והשיפוצים לבצע את העבודה ולקבל את התשלומים מהלקוח לפני התחלת התשלומים למדינה. ונקודה מאוד חשובה במיוחד בתחום הבנייה היא אחוז הריבית שמקבלים בהלוואות בערבות מדינה, ידוע לכולם שבתחום הבנייה והשיפוצים הרווחיות של הקבלנים היא נמוכה, ולכן לקבל ריבית שהיא שליש מהמקובל זו נקודה מעודדת ביותר. תודה רבה. יעקב אלון. סל יועצים

  #530296 הגב

  פיטר נג'ם
  אורח

  שלום,

  ברצוננו לבצע שיפוץ כללי לחזיתות הבניין ולחלק מהדיירים קשה לשלם. כבר קיבלנו כמה הצעות וכמה בעלי מקצוע. האם יש אפשרות לקבל הלוואה לשיפוץ כזה? מה התנאים לקבלה ומה תנאי ההלוואה?

  תודה

  טלפון: 0528467451

  #532542 הגב

  jacob
  אורח

  הלוואות בערבות מדינה ניתנות לבעלי העסקים, קבלני בניין ושיפוצים מקבלים את העידוד לביצוע הפרויקט. עליכם לפנות לקבלן השיפוצים או קבלן הבניין, כמובן שזה חייב להיות קבלן הביצוע של הפרויקט. הקבלן יוכל לקבל הלוואה בערבות מדינה במידה ותחתמו מולו חוזה מלא. הלוואות בערבות מדינה ניתנות על סמך חוזים חתומים לבעלי עסקים. קבלן הביצוע צריך לדעת שזו הלוואה במסלול הון חוזר. לא לטעות בנקודה זו משום שטעות יכולה לגרום לפסילת הבקשה. לא תוכלו להגיש בקשה בלי שיהיה חוזה מול הקבלן המבצע. אם יש לך שאלות נוספות בנושא את מוזמנת להתקשר אלי לנייד ואתן לך מענה לשאלותייך. כמובן שניתן לשאול גם פה. מקווה שעניתי. יעקב אלון. 050-762-7623

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־הלוואות בערבות מדינה לקבלני שיפוצים ובנייה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור