כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום חדר עבודה לילדים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #466917 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הבית שלי בנוי משני מפלסים, מרוצף כולו בגרניט פורצלן למעט חדר אחד, שהיה בעבר מרפסת אך סגרנו אותו במטרה לעשות  ממנו חדר עבודה לילדים (השיקול: הילדים לא עושים שיעורים בחדרים ותמיד יורדים למפלס התחתון. אז חשבנו לבנות להם שם את חדר העבודה שלהם). החלטנו לשים שם שולחן אחד גדול רחב. בנוסף, לכל אחד משלושת הילדים שלנו יהיה ארון ספרים קטן עם חמישה מדפים (רוחב 60 ס"מ* אורך 130 ס"מ) הריצוף במרפסת הזו לא לטעמי ולכן שמנו מעליו פרקט בגוון טבעי. החדר מאוד קטן ואין בו הרבה מקום. אני מתלבטת באשר לבחירת צבע הריהוט בחדר שיתאים לפרקט המרוצף. – איזה צבע ריהוט יתאים לריצוף הפרקט שלנו?  – האם כדאי ששולחן העבודה יהיה זהה בצבעו לארונות הספרים? איך יראה למשל שהשולחן יהיה דומה בגוונו לצבע הפרקט ושלושת הארונות יהיו בצבע בהיר יותר (למשל לבן או גוון ליבנה). אשמח לשמוע את דעתך.

  #466918 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מאד קשה לקבל תמונה ברורה של צבע על סמך צמד המילים "גוון טבעי" אני ממליצה לך לצרף תמונה בכדאי שיהיה יותר קל לייעץ לך. בנוגע למדפי ספרים, ציינת שהחדר קטן ולכן אין שום צורך במדפים בעומק 60 ס"מ (בחלק מהמקרים תוכלי לנצל לאחסון אחורי, אך בחלק לא, ולטעמי זה מבולגן ) אפשר להסתפק בעומק 38 ס"מ   בהצלחה יעלה עיצוב פנים Yeela.ek@gmail.com 0528991759  

  #466919 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הייתי מצרפת תמונה לו היה ניתן לעשות זאת באתר הזה. 'גוון טבעי' גוונתו לא כהה (לא אגוז/ונגה) וגם לא בהיר מאוד. אלא גוון חום נטרלי.

  #466920 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ניתן לצרף תמונה. ראו הודעה שלי בענין משבוע שעבר. נורית

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־חדר עבודה לילדים
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור