כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום חדר שינה כיוון מיטה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #422607 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום שרונה,
  אני משפצת את דירתי והייתי שמחה לשמוע את דעתך בנוגע לכיוון מיטה בח. שינה. תאריך הלידה שלי הוא 17.11.48, ואני גרה לבד (לפחות כרגע:) ). כיווני ח. שינה וכך גם 2 החלונות בחדר, הם מזרח ודרום. הכניסה לחדר מצפון.
  שאלה נוספת, האם טוב למקם את ראש המיטה על קירות חיצוניים, ובמקרה שלי, מזרח או דרום.
  תודה על התייחסותך.

  #422610 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ריקי שלום,
  אני שמחה שפנית אלי ברגע קריטי זה (מבחינת הפנג שווי…) זמן שיפוץ הבית הוא פוטנציאל מאוד משמעותי ליצירת מרחב בריא ומושך שפע. שיטת הפנג שווי היא שיטה שעל פיה ניתן לתכנן בית ואת הפונקציות שבתוכו כך שהבית יותאם ספציפית אליך לפי תאריך הלידה שלך מחד ומאידך לדעת לתכנן נכון כך שהשפע הרלבנטי לזמן יוכל להימשך אל הבית. בית שיודע למשוך את השפע של הזמן או במילים אחרות את המזל – ידע לתמוך בך להגשמת הפוטנציאל הטמון בך. פנג שווי היא למעשה שיטה אדריכלית שמקורה בסין אבל המקור העמוק שלה נמצא בקבלה שלנו..גם אצלנו כתוב על נושא כיווני השינה הטובים לאדם… הסינים לקחו את זה צעד קדימה ויצרו שיטה בה אפשר לאבחן את הבית על תדריו ולתכנן בהתאם להם את כל הפונקציות כולל כיווני ומיקומי שינה. בזמן השיפוץ ביתך הוא כחומר ביד היוצר… לכן ראוי לתת את המחשבה כיצד לתכנן אותו בראיה שהיא מעבר לחומר – הכל מורכב מאנרגיה וחומר, לכן שיטת הפנג שווי תאפשר לך להבין את הפוטנציאל של ביתך ואז ליצור עבורך את המציאות שאת שואפת לה. כיוון תומך הוא חשוב, אך חשוב יותר המיקום והתדר עליו את ישנה. את שייכת לקבוצת "אנשי מערב" הכיוונים התומכים בך הם מערב, דרום מערב, צפון מערב וצפון מזרח. מתיאורך ביתך פונה לכיוונים מוחלטים. לא מומלץ למקם מיטה באלכסון כדי לקבל כיוון תומך… מכאן שהן הדרום והן המזרח פחות תומכים בך. אך כפי שציינתי קודם חשוב לדעת מהו התדר עליו את ישנה. אשמח להיות לעזר, בהצלחה ושפע של טוב, שרונה

  #422608 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום שרונה,
  תודה על התשובה המפורטת. האם תוכלי להרחיב בנושא התדרים, מונח שלא מוכר לי ולכן לא ירדתי לסוף דעתך בענין הכיוון.

  #422609 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום שוב,
  שאלת שאלה טובה, אני שמורגלת בשפה לעיתים שוכחת שלא כולם דוברים אותה…
  כאשר חותמים לביתנו גג, המרכז ההנדסי שלו אנו קוראים לב הבית, מושך אליו אנרגיה משמונה כיוונים, האנרגיה נמדדת בשפה של 9 תדרים, שבכל בית יוצרים את התמהיל המיוחד לו או במילים אחרות את "נשמת הבית". 9 התדרים או שפת האלמנטים הם שפה אוניברסלית בה ניתן לאבחן את העולם החיצוני לנו וגם הפנימי… כשמאבחנים מבנה/בית, ניתן לדעת איזה תדר נמצא בכל מרחב ולפי אופיו ותאריך הלידה של האדם ניתן לבחור את המיקום הטוב ביותר עבור כל אדם לישון ולכל פונקציה בהתאם לשימוש בה. שיטת הפנג שווי הינה למעשה שיטת המיקום, הרעיון שנמצא בבסיסה הוא שמיקומי השינה הם המשמעותיים ביותר עבור האדם. בזמן זה האדם משול לבטרייה, איכות התדר שימלא את הבטרייה ישפיע על היכולת של האדם למצות את הפוטנציאל שלו בזמן הערות… לכן המיקום, חשוב יותר מהכיוון… אך אם ניתן לאפשר את שניהם – מה טוב.
  בהצלחה,
  שרונה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־חדר שינה כיוון מיטה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן