כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום כוכבים מעופפים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423348 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי מזי. כיוון הבית שלי הינו צפון , ולפי מה שקראתי השנה שנת 2009 מכיוון צפון נכנס כוכב 5 שהוא כוכב החולי, הנחתי כמה אלמנטים של אש בכיוון זה (לא ליד הדלת) אלא במרפסת הגדולה שהיא גם פונה לכיוון צפון . האם האש יכול למשוך את החולי? ועדיף לשים צבעים של לבן ? עוד דבר.. מהו כוכב 4 מים? האם הוא כוכב שמביא צרות לבני זוג? והאם הוא נמצא בחדר שינה זוגי צבע כתום הוא טוב?   תודה מקרב לב טלי.

  #423349 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  במסגרת הפורום שלי אני חייבת להיות אחראית בתשובות כמו בכל מסגרת פורום … שאלתך מורכבת מחד ולא רלוונטית מאידך.. על מנת לזהות כוכבים יש לבצע בדיקה מקיפה ולא על גלי האתר.. תחילה אנסה לעשות סדר, נוסחת הכוכבים המעופפים היא הנוסחה המאוחרת ביותר לפנג שואי הקלאסי ונחשבת כנוסחה מודרנית. כאן בפורום איני נוהגת להתייחס אליה עם חשיבותה ,משום שישנן נוסחאות קודמות החשובות לא פחות ומהוות סדר נכון יותר . מנסיוני למרות שוודאי יחלקו עלי ,כמו בכל תורה, מצאתי שחשיבות זרימת הצ'י ,עמדות שליטה, כיונים עפ"י מס' קוואה הוכיחו את עצמם למרות סדר ומס' כוכב זה או אחר. כוכבים מעופפים מהוים עפ"י הסינים מחזור של זמן, 180 שנה, שנקרא המחזור הגדול אשר חולק ל 60 שנה וזה חולק לשלושה עידנים בני עשרים שנה כל אחד. ישנם תשעה כוכבים (מס' הלו שו) אשר מבטאים אישיות יחודית המשתנה עם הזמן. בשיטה זו ישנם צרופי מס' אשר מבטאים ארועים והתרחשויות.ישנם כוכבי הר שאחראים לבריאות ומערכות יחסים וכוכבי מים האחראים לשפע כלכלי. לא די בצרוף מספרי ,תצורת הנוף דואלית לפנים הבית ולכן הבדיקה חייבת להיות מקיפה. ואם עדיין את שואלת, צרוף 4 מים הינו צרוף שאחראי על פרסום ממשחק וכתיבה וגם רומנטיקה.  כיום נמצאים אנו בעידן 8 שהינו מבורך הוא מקדם מזל אושר ושגשוג כלכלי. והנה אנו במשבר עולמי האומנם? זו שאלה. ולכן מכאן אעדיף לתת לכם הקוראים כלים ישימים שיתנו לכם את זכות הבחירה ובכך להכניס לחייכם שליטה שאותה ובה כולנו חפצים. אל נשכח שמקור הפנג שואי הינו הכוונה שאנו יוצרים לתוכן.  לכן במקום להתעסק במחלות תתעסקי בבריאות ,במקום בפחד תאחזי ביציבות ,בבטחון ובאחריות. תשלחי לי בבקשה תאריכי לידה שלך ובן זוגך ונעשה ביחד סדר בבלאגן. כל טוב ושבוע מחוייך, מזי מיכאל (-:

  #423350 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי מזי, תודה על התשובה המקיפה. לבקשתך תאריך הלידה שלי 27.9.68 ושל בעלי 16.9.68. הדירה שאנו נכנסים אליה היא בכיווני מזרח מערב, חדר השינה שלנו פונה למזרח וראש המיטה למזרח(אינו ניתן לשינוי). באינטואיציות שלי בקניית הדירה אהבתי את זרימת האויר בה ואת ריבוי האור. אני מקווה מאוד להנות ממנה. המון תודות. תמי.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־כוכבים מעופפים.
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור