כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום כיווני שינה בית חדש

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #422615 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שרונה שלום, בימים אלו אנו עובדים על תוכניות לבניית בית חדש בצפון (בישוב בו אנו גרים מזה 16 שנים). תאריכי הלידה שלנו: שלי: 12/01/69, בעלי: 03/01/69, בן ראשון : 12/12/94, בן שני : 19/10/97, בן שלישי: 24/07/2003, בת : 02/09/2006.
  שאלתי היא: היכן רצוי למקם את חדרי הילדים, באילו כיוונים של הבית? ובאיזה כיוון למקם את המיטה (כשההתיחסות היא לכיוון הראש?). כמו כן בבית יהיה חדר עבודה של בעלי ושלי, שנינו עצמאים והיינו רוצים לקדם את העסקים שלנו. היכן למקם חדר עבודה? לאיזה כיוון להפנות שולחנות עבודה?
  נתונים נוספים: גודלו של הבית כ-250 מ', שתי קומות. 2 חדרי הילדים הצעירים וחדר שינה הורים בקומה ראשונה ושני חדרי הילדים הבוגרים וחדר עבודה- בקומה עליונה.
  תודה רבה.

  #422616 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קרן שלום,
  כפי שציינתי בעבר את נמצאת בשלב חשוב ביותר בו ראוי להתייחס למבנה מעבר לחומר… המחשבה שלך יוצרת את החומר, את בית החלומות שלך, להבנת האנרגיה שיוצרת את ביתך יש תפקיד חשוב בתכנון המרחב. אני ממליצה לך בחום להשתמש ביעוץ פנג שווי במהלך התכנון ולא אחריו. לכל השאלות שלך לגבי מיקום אין לי תשובה. עד שלא מאבחנים את התוכנית ביחס לשטח אין יכולת לתת תשובות מדוייקות. המיקום, כלומר מיקום הפונקציות על התדר הנכון חשוב יותר מהכיוון.
  את, ביתך ובנך השני שייכים לקבוצת אנשי המזרח, הכיוונים התומכים בכם הם דרום, צפון, מזרח ודרום מזרח. בעלך ושני הבנים האחרים שייכים לקבוצת אנשי המערב, הכיוונים התומכים בהם הם מערב, צפון מערב, דרום מערב, צפון מזרח.
  לשינה הכיוון צריך להגיע מאחורי הראש ובעבודה לראות את הכיוון ממול.
  שפע של טוב ובהצלחה,
  שרונה

  #422617 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שרונה שלום, קודם כל תודה לך על התגובה המהירה. ברור לי הצורך בהתיעצות לפני תחילת הבנייה ולרוב אפילו לפני תחילת התכנון. במקרה שלנו אנחנו בשלב סופי של סקיצות, כך שאני והאדריכלית ישבנו ותכננו תוכנית ,שמתחשבת בצרכי המשפחה, בצורת המגרש וכמובן בהתחשב בכיווני הנוף ובבתי השכנים. החשש שלי מלהכניס בשלב זה יועץ פאנג שוואי הוא שיהפכו לי לחלוטין את התוכנית, שכרגע אני מאוד שלמה איתה ומאד אוהבת אותה והיא נעשתה עם המון חשיבה, המון נסיון מהעבר והכי חשוב-עם המון אינטואיציות ואני מאמינה שיש לי כאלו. יחד עם זאת, בגלל שאני מאמינה מאוד בפאנג שוואי, הייתי מעוניינת שעל גבי התוכנית הקיימת מבחינתי- דברים יעשו נכון. למשל: אם יש לי חדר שתוכנן במקום מסויים בחדר, אני כן יכולה למשל לקבוע את התכנון הפנימי לפי הפאנג שוואי.
  אני מאמינה שכרגע נתוני אבחון הכיוונים שנתת לי יעזרו לי באפיון החדרים. אשמח לדעת האם ניתן להתייעץ בצורה חד-פעמית על התוכניות ואשמח לקבל ממך תשובות לגבי סימני שאלה גם בעתיד. הרבה תודה ויום נפלא.

  #422618 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קרן שבת שלום,
  אני מבינה את מקור פחדייך.. אני פוגשת בפחדים מסוג זה לא מעט.. אך דעי שאחרי שילוב השיטה בתכנון, הפידבק לרוב הוא שהידע וההמלצות שידרגו את התוכניות והפחדים התפוגגו…
  אשמח אם תצרי עמי קשר כדי שאוכל לקבל ממך יותר פרטים לגבי התוכנית והשלב בה היא נמצאת כך אוכל לתת לך המלצות יותר מדוייקות. כפי שאמרתי קודם, הכיוונים חשובים אך המיקומים יותר..
  052-6808899
  שבת של חום ואהבה,
  שרונה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־כיווני שינה בית חדש
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: דלתות פנדור