כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום כיווני שינה והתלבטות נוספת

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423145 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מזי שלום ראשית כיף לקרוא את התשובות הענייניות והיעילות. אנו עוברים לבית חדש, וקיבלנו יעוץ פנג שוואי לגבי סידורו, כולל התייחסות לכוכבים המעופפים. מתוך היעוץ עולה כי כדי שבתי הבכורה תישן בכיוון היחיד האפשרי מבין המתאימים לה, עלינו למקם את המיטה על הקיר של הדלת, עם הראש לכיוון הדלת, מה שסותר המלצות אחרות של מיקום מיטה מיטבי. בנוסף, היועצת המליצה על החלפת חדרים בינינו לבין הבת, מכיוון שהחדר המקורי בו היתה היה בעל מיקום כוכבים מעופפים פחות טוב. כמובן שהחלטנו להתחלף, ועכשיו אני תוהה, שמא הנזק שנגרם אם ההורים ישנים בחדר כזה עולה על הנזק שנגרם אם ילד ישן בו, שהרי ההורים הם הבסיס למשפחה… אשמח לשמוע את חוות דעתך בשני נושאים אלו.

  #423146 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום וברכה אם היועצת שבחרתם המליצה על החלפת החדרים ,אני מניחה שההחלטה כללה מחשבה גם לגביכם, אם החדר לא היה מתאים לא היתה מתקבלת אצלה החלטה זו. כוכבים מעופפים היא נוסחה חשובה מאד ויעילה, אמנם הינה הנוסחה המודרנית, יחסית, לגבי נוסחאות אחרות. על פי נסיוני ,עמדת השליטה חשובה ויעילה קודם לכוכבים ומוכיחה את עצמה בעיקר עם ילדים, המלצתי, לכי עם מה שהומלץ לך ,תני לילדה לישון כך לפחות חודשיים שלושה ואז תבחני מחדש, תמיד תוכלי לפנות אליה להבהרות ושינויים. בהצלחה רבה ושבוע טוב מזי.

  #423147 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מכיוון שלא היתה אפשרות שבה כל הגורמים היו אידיאליים (כמו ברוב המקרים בחיים כנראה), היועצת לא היתה חד משמעית בהמלצתה ונתנה כמה אפשרויות. לגבי תקופת הנסיון, זה כמובן אפשרי אבל קצת מסובך, כי כרגע אנחנו קובעים נקודות חשמל ותקשורת בהתאמה לסידור החדר ואח"כ יהיה די קשה לשנות. אם אני מבינה נכון את התשובה, עדיף לא לישון בתנוחה שתיארתי, ולנסות קודם בתנוחה שבה תראה את הדלת, גם אם הכיוון לא מיטבי בשבילה?

  #423148 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
  #423149 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קצת קשה לי לדעת באיזה מהשיקולים מתחשבים יותר כשיש כמה שיקולים מנוגדים ולכן היה חשוב לי לקבל עצה שמבוססת על נסיונך בשטח.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־כיווני שינה והתלבטות נוספת
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור