כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום לקרב חברים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #421718 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום קרן, לבני בן 14, אין חברים, אף אחד לא מזמין אותו, לא מתקשר, ולא מגיע אליו, התקשרות היחידה של בני עם חברים היא דרך משחקי מחשב (המחשב נמצא במרכז הבית ולא בחדרו) מה ניתן להוסיף בחדרו על מנת לעשות שינוי אנרגטי במצב החברתי של בני?(החדר שלו באמצע-כאשר מצד אחד חדר השינה שלנו-ההורים ומצג שני חדר הממד שלושת החדרים נמצאים באיזור הדרומי. תודה

  #421719 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלושת החדרים נמצאים בדרום מערב

  #421720 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי טלי!,
  ראשית חשוב שתדעי שתמיד יש מה לעשות, ואפשר תמיד לשפר את המצב. גם באמצעות פאנג שוואי וגם בדרכים נוספות.
  מבחינת הסקטור בו נמצא החדר שלו אני לא רואה בעייה מיוחדת, דרום מערב מדבר על האמא והאשה, אולי חלק זה בבית תופס בחייו מקום הרבה יותר משמעותי מאשר חברים?
  בכל אופן, בפאנג שוואי על מנת ליצור פתרונות מצויינים חייבים קודם לאבחן במדיוק יותר מה הבעייה, ורק אז ניתן להציע פתרונות שיכולים לעשות את המצב ליותר טוב. במפות סיניות יש מושג שנקרא lonly star. ישנם אנשים הנמצאים בחייהם בתקופות ארוכות (10 שנים),שבהן הם בודדים ואחרי מספר שנים לפי המפה האנרגיה משתנה והם יוצאים מזה. כלומר שבאים לאבחן את הבעייה חשוב מאוד לשים לב לכל המרכיבים המשתתפים בפאזל. 1. הבית והחומר – האדמה שלו והשינויים בעיצוב שיכולים להשפיע לחיוב עליו. 2. הבנת התקופה בה הוא נמצא בחייו מבחינה אסטרולוגית ובכלל האם הוא טיפוס שזקוק לחברה ובאיזה מידה. 3.כיצד אפשר ללמד אותו, ולאמן אותו ליצור חברויות ולהצליח ולהינות מהן.
  מקווה שפתחתי פתח למחשבה, אם תרצי אשמח להגיע אליך לייעוץ ,
  שיהיה שבוע מקסים!, קרן הורוביץ. 0507580811

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־לקרב חברים
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור