כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום מה התעריך של מעצבי פנים?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #445671 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום רב,

  יש לי שאלה פשוטה מה התעריך המקובל שגובה מעצב/ת פנים?

  עבור בית סטנדרטי

  דניאל

  #445673 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי דניאל
  אני יודעת שהיית שמח לקבל תשובה קצרה וקולעת עם מספר מדוייק אך אין זה אפשרי ממספר סיבות פשוטות – תהליך עיצוב הפנים כולל הרבה מאוד שלבים – גיבוש פרוגרמה שתאפשר התאמת הבית לצרכים שלכם, הכנת מספר סקיצות לחלוקת החלל בהתאם לפרוגרמה, הכנת הדמיה תלת ממדית, הכנת תכניות עבודה וכתב כמויות הן לקבלן והן לכם לבקרה תקציבית, פגישות עם בעלי מקצוע לקבלת הצעות מחיר, ניהול הפרויקט, הנחיית בעלי המקצוע לפני ובמהלך הבנייה, פגישות לבחירות הכלים הסניטרים, החיפויים, מטבח, שיש, דלתות וכן פגישות לבחירות ריהוט, גופי תאורה, טקסטיל, אקססוריז וכו. כמובן שמעצב פנים גם מפקח באופן מסויים על הפרויקט במהלך העבודה ונמצא בקשר ישיר עם בעלי המקצוע תוך מתן פתרונות בשטח ו/או בטלפון כשהתכנון פוגש את המציאות. מעבר לכל אלו, כמובן יש להתייחס לשלב התכנון והבנייה – האם הבית כבר בתכנון או , האם אדריכל המבנה תכנן את חלוקות הפנים באופן שמתאים לכם ואם כן, האם נדרשים שינויים בחלוקת החלל או רק דקורציה. האם התהליך כולל פגישות תכנוניות עם האדריכל, אלו תכניות כלולות בעבודתו ואלו חסרות, ובעיקר האם הליווי הוא מלא או מוגבל למספר פגישות. כמו כן התמחור מושפע ממיקום הפרויקט, האם המעצב קרוב למיקום זה או שמא עליו להוסיף לתמחור נסיעות רבות למרחק רב. בנוסף, ותק המעצב והמוניטין שלו גם הם משפיעים על התמחור. וכמובן כל מעצב בוחר לעצמו את שיטת התמחור שלו, האם לפי שעה, הגבלה למספר פגישות ועוד..
  מכל הסיבות הללו ועוד, לא ניתן להגיד מהו התעריף המקובל לעלות שירותיו של מעצב פנים. הפתרון הוא פשוט – להיפגש עם מספר מעצבים, להגדיר איתם ובפניהם את היקף הפרויקט ולקבל הצעת מחיר.
  שיהיה המון בהצלחה
  דנה שקד – מעצבת פנים ומנהלת פורום עיצוב פנים

  #445674 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  תודה רבה.

  #445672 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי דניאל,

  שמי עירית אוסמן, מעצבת פנים. בימים אלו יצאתי לדרך עצמאית וחדשה לאחר שעבדתי מספר שנים כשכירה בתחום. החלטתי לצאת בחבילות לעיצוב פנים במחיר שווה לכל נפש.
  אשמח לתת לך הצעת מחיר לעיצוב פנים.

  עירית אוסמן
  0525808285

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־מה התעריך של מעצבי פנים?
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור