כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום מיטת ילדה מול דלת כניסה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #422096 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום, נאלצנו לעשות שינויים בחדר של הבנות ומחוסר ברירה מיטה של בתי בת ה-3 ניצבת עכשיו מול דלת הכניסה לחדר.אני יודעת שלפי פנג שוי זה מאוד לא מומלץ, אך כאשר אין שום פתרון אחר (יש לנו דירה קטנה), כיצד ניתן להקטין את הנזק מבחינת זרימת האנרגיה – לישון עם הראש לכיוון הדלת? לשים איזו מחיצה בין מיטה ודלת ? לתלות משהו??
  תודה רבה
  ורד

  #422097 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שבוע טוב ורד!,
  פאנג שוואי מתייחס לאנשים ולמצבם, ומחבר את ההקשר לאדמה שעליה הם חיים. כלומר יכול להיות שאותו מיקום יחווה באופן שונה על ידי הילדה בת ה3 ועל ידי הילדה השנייה. אני תמיד חושבת שכדאי לבדוק כיוון שינה, לציין אם יש בעיות בהתנהגות, מחלות או משהו חריג בכלל עם אחת מהילדות ולהחליט לפי כל אלו מי ישן איפה. נשמע שאין כל כך מצב ליצור משהו אחר, אני באופן כללי לא בעד פתרונות שאינם פרקטיים, אלא בעד מזעור נזקים.
  הרבה פעמים העבודה על אדם בבית לא קשורה לאיפה שישן בבית, אלא המקום שמייצג אותו בבית ומראהו. אתן דוגמא כדי להמחיש את דברי : כדי לעבוד על חיזוק את הבת הבכורה שלך ( לא ציינת אז אני מניחה לדוגמא ) אני ממליצה לעבוד על הסקטור הדרום מזרחי בבית. בחני איזה איזור נמצא בסקטור זה וכיצד הוא נראה, מה הוא מכיל מבחינת צבעים, אבזור, תחושה, ועוד. אם מדובר באיזור מוזנח בבית, זה יהווה קושי לבת הבכורה משום שהיא זקוקה לשפע, לחיות, לאנרגיה טובה. על ידי עבודה כאן, ניתן יהיה לעזור לה.
  כמובן שכדי לתת לך עצות שהן ברמה זו אצטרך להיות בבית שלך ולבחון את יחסית הכוחות בין הבית לבת וכיצד ניתן לעזור לה, ולכם.
  שיהיה המון בהצלחה, מוזמנת לחזור לכאן לכל שאלה או ליצור קשר טלפוני, נהיה בקשר,
  קרן הורוביץ.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־מיטת ילדה מול דלת כניסה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור