כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום מעבר דירה וקניית ריהוט

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423216 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום רב, ראשית הפורום מאוד מעניין ומוסיף. אנחנו עוברים לדירה חדשה אחרי שנה מאוד קשה בדירה הנוכחית, מנחוס מה שנקרה. תאריך לידה שלי 15.7.81 של בעלי 6.1.83דלת הכניסה היא מדרום לכיוון צפון. הסלון הוא צפון מערב מזרח. האם תוכלי להמליץ לי על צבעים שיחזקו לנו את המזל והאהבה בבית. תודה רבה רבה!  

  #423217 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום וברכה כמו בפנייה הקודמת, גם את מיוצגת ע"י אדמה ואישך אש. צבעי האש אכן יכולים לסייע ולתמוך בשניכם. צבעי האש אדום וסגול על גווניהם. נקודת ההתחלה ,אם אכן הדלת הראשית ממוקמת בדרום כבר אמורה להכנס אנרגיה מייטיבה ,בעיקר לבעלך. יבוא לידי ביטוי בשפע ובחיוניות. לגבי הצבעים בבית הייתי ממליצה להוסיף את צבעי האש בחללים השונים בבית ,לא ככלל לקירות .יותר בכיוון אקססוריז ,טכסטיל כגון כריות נוי ,נרות וכלי נוי. והכי חשוב זכרי, מחשבות חיוביות מזמינות תוצאות חיוביות ולכם גם המשפט "משנה מקום משנה מזל " ישרת מצויין. חג שמח והמון הצלחה.

  #423218 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  תודה רבה על התשובה הנכונה, באמת הכי חשוב חשיבה חיובית. האם היסוד המאפיין אותי הוא לפי האסטרולוגיה הסינית? כי בדקתי במחשבון וגיליתי שאני 15.7.81תרנגול ובעלי 6.1.83 כלב ואני מיוצגת על ידי מתכת והוא אדמה. האם בדיקתך שונה?? מעניין אותי לדעת לפי מה נקבע בכדי שאוכל להמשיך לקרוא חומרים רלוונטיים.

  #423219 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שוב שלום הבדיקה שאני מבצעת נקראת עפ"י הפנג שואי הכוכב המייטיב,או, לייתר דיוק ,עפ"י מס' הקוואה. אסטרולוגיה סינית נעזרת בנוסחה הנקראת ארבעת עמודי הגורל. נוסחה זו מתייחסת לאופי האנשים צרכים ומחוזות נפשיים .בשנים האחרונות נעזרים יועצי פנג שואי בנוסחה זו בעקבות בדיקות כאשר ישנו הצורך להתעמק בלקוחות מבחינה אישית על מנת ללמוד אותם טוב יותר. אני חייבת להוסיף שבכולנו חמשת היסודות בו זמנית רק במשתנים של מינונים שונים בין אדם לאדם. בעיקרון אין קשר בין אסטרולוגיה סינית לייעוץ פנג שואי גרידא. חשוב מאד שתדעי כי אסטרולוגיה סינית או בכלל אסטרולוגיה הינן תורות שיש להעמיק בלימודיהן , פרשנויות והשלכות חסרות יידע או ביסוס עלולות לגרום להטעייה בשיקולים שונים שנוכל לקחת בעתיד. תודה על תשומת הלב ושבוע טוב.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־מעבר דירה וקניית ריהוט
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור