כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום מעבר לדירה חדשה – טיהור

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #424036 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום רב, כל מעבר לדירה שאינה חדשה, חייבת טיהור. תפקיד הטיהור הוא לנקות את כל האנרגיה שהצטברה במקום. על אחת כמה וכמה עם מדובר בדירה שבעליה עברו טראומה כזו או אחרת. לפני הכניסה לבית יש צורך בניקיון יסודי. רצוי לא להשאיר ,שום רהיט או חפץ מהדירים הקודמים. רצוי לשטוף את הבית במי ים (המלח, נחשב כחומר סופח). רצוי לצבוע את הבית מחדש. את הטיהור יכול לעשות בעל הבית החדש, למרות שישנם אנשים מקצועיים שעושים זאת. לאחר שדאג לבית נקי והוא בעצמו התנקה, הוא שורף עלי מרווה מיובשים או תערובת של תבלינים וצמחים שנקראת בכור (ניתן לרכוש בחנויות תבלינים בשווקים). וכעת עליו להסתובב בכל הבית ,כך שהעשן יגיע לכל פינה בבית. יש אנשים המתחילים בכניסה לבית ואילו אחרים מתחילים ממרכז הבית. בכל חדר וסקטור בבית יש לברך ולאחל את הטוב לבית ולבני הבית. אפשר להשמיע מוזיקה מרגיע ולהוסיף פרחים טריים. בהצלחה!

  #424037 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  האם הניקיון הסופי צריך להעשות על ידי מי ים? או הניקיון כולו? השאלה היא האם אפשר לנקות את הבית כרגיל (על ידי חומרים) ואז להעביר סמרטוט הטבול במי ים? אני שואלת כי נראה לי מורכב להביא מי ים לניקיון הבית. מה תפקיד איש המקצוע? בכל התהליך או בשלב טקס הברכות והדלקת המרווה בלבד?

  #424038 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  האם החלפת ריצוף או פרקט בכל הבית "יעשה את העבודה". אנו מתכננים פרקט בבית ושטיפה במי מלח אינה פרקטית 🙂

  #424040 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  החלפת ריצוף הינה רעיון מצויין ואז כן ניתן להשתמש במי ים. במקרה של הנחת פרקט, אי אפשר לשטוף במי ים אבל שאר חלקי הטיהור בהחלט אפשריים. בהצלחה!

  #424035 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  רכשתי דירה מזוג שעבר גירושים קשים. ברצוני לקבל מידע לגבי "טיהור" הדירה מאנרגיות רעות לקראת הכניסה. האם טיהור נעשה על ידי בעל מקצוע או על ידי בני הבית?

  #424039 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שטיפת הבית ע"י מי ים היא השלב האחרון. הבית צריך להיות נקי ומסודר למשעי ורק אחר כך השטיפה במי הים. יש אנשים שעוסקים בזה וכמובן לכל אחד יש את היחודיות שלו וההדגשים שלו. אני מקפידה לערוך בעצמי, טיהור בביתי ארבע פעמיים בשנה ובשעת הצורך ואז אני מקפידה על הכללים כפי שתארתי. אנני עורכת טיהור בבתי אחרים אני עוסקת רק בייעוץ ועיצוב פנג שוואי. בהצלחה!

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־מעבר לדירה חדשה – טיהור
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור