כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום מתלבטת לגבי בחירת מעצב

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #449336 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  נורית שלום.
  אני בונה בית פרטי בקבוצת בניה.יש לי אפשרות להמשיך עם אדריכלית הפרויקט גם כמעצבת פנים במחיר מיוחד. אני מאוד אוהבת את הדגמים שתיכננה(כאדריכלית) וראיתי גם מספר עבודות בשילוב עיצוב פנים שעשתה שבעיני לא רעות.
  מצד שני נפגשתי עם כמה מעצבי פנים (בעקבות המלצות מחברים, עבודות שראיתי באינטרנט וכו') ואחד מהם אפילו די מצא חן בעיני.
  אני מאודמתלבטת. מצד אחד אולי כדאי לקחת מעצב פנים חיצוני שלא מכיר את הבית ויהוו עוד "עין" ומצד שני האדריכלית כבר מכירה את הבית על בוריו… אני גם לא יודעת מה השיקול המרכזי(מעברלכימיה עם האדם) – האם סגנון העיצוב שלו(נניח אם מציג בעיקר עבודות מסוג העיצוב שאני מחפשת – מודרני/כפרי וכו')? האם יש חשיבות לכך שמעצב הפנים יהיה אדריכל?
  תודה

  #449337 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי שני,
  אין כל צורך שהמעצב יהיה אדריכל, נהפוך הוא. אדריכל תיכנן את הבית וכעת הזמן לערב מעצב פנים שראיתו היא פנים הבית וצורכי דייריו.
  למעצבת הפרויקט אין יתרון, אלא אם כן היא כשלעצמה אכן נראית מתאימה לכם. חשובה מאוד הכימיה, אך חשובה גם המקצועיות. כדאי מאוד לקבל המלצות מאנשים שעברו את התהליך.
  את התוצאה הסופית יכתיב בסופו של דבר התהליך בינכם לבין המעצב, ואין בעבודות קודמות של אותו מעצב כדי להעיד הרבה מידי על התוצאה הצפויה אצלכם. תפקיד המעצב להעלות למודעות שלכם תיכנון וסיגנונות שונים, ולאחר בחירות שלכם ליצור התאמה ושלוב נכון ומקצועי אשר יתאים לכם.
  נורית גפן

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־מתלבטת לגבי בחירת מעצב
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור