כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום סלון מורחב – סמלי שפע ושלווה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423754 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום מזי אני מבקשת עזרה בארגון חלל . בדירתי הקודמת סבלתי מאד. עכשיו אני עוברת לדירה חדשה .    הנתונים  : תאריך הלידה : 21/3/1961 .   סלון : – דלת כניסה לדירה + חלל מטבח- צפון מערב – קיר צפון מזרח – ספה – קיר דרום מערב – פינת אוכל, מזנון + TV, מאחורי ההקיר יש חדרי שינה ואמבט. קיר דרום מזרח – מרפסת פתוחה השאלה לגבי חלל סלון : אלמנטים שיכניסו לחלל אנרגיה של שפע, שלווה ורוחניות, ומיקומם + צבעי קיר ( אפור קרם + 1 בירוק מרווה עדין ? )    

  #423755 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  כל הכיוונים והסידור שפירטתי הם בתוך קוביית שטח אחת פתוחה. תודה

  #423756 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום וברכה ניסיתי להתמצא בעזרת הנתונים שהעברת לי בחלל המדובר.. למרות שאין לי ספק לגבי נכונות הכיוונים אך על מנת להיות אחראית מספיק, אני חייבת להבהיר לך שכדי לדייק יש צורך בבדיקה מעמיקה יותר לגבי טווחי המעלות. אתן לך את חוות דעתי בהסתמך על הנתונים שלך ואשתדל להיות מספיק אחראית כדי לתת מענה כללי שגם יהיה נכון. את מיוצגת ע"י יסוד העץ. כיווני המזל הטובים ביותר עבורך הם: דרום, צפון, דרום מזרח, מזרח. דלת הכניסה לבית הינה אחת מההתייחסויות שלנו לגבי תמיכה בדייר (בהסתמך על הכיוון שמסרת) הדלת שלך מכניסה הביתה אנרגיה חזקה של יסוד המתכת. מתכת מחלישה מאד ואף הורסת את יסוד העץ ולכן הייתי ממליצה לחזק את יסוד המים. היות ומדובר בחלל אחד ,יסוד מים ייטיב עמך מאד כיוצר יסוד עץ. לכן אמליץ למקם מראה עם מסגרת עץ בצבע שחור או כחול כהה בסמוך לדלת , באחד מצידיה (לא ממול!) למקם אגרטל גדול,ריק, מזכוכית כמוסיף שפע. לגבי צביעת החלל כולו את יכולה להשתמש בצבעי הירוק כחול בהיר וטורקיז (לא בהכרח קירות ) זה יכול להיות רהיטים טכסטיל וכ"ו. אלו צבעי יסוד העץ שיטיבו אתך. צבעי המים הם שחור וכחול כהה גם ירוק כהה מאד נחשב. כמעצבת פנים עם התייחסות כמובן לפ.ש , אני חייבת להיות לויילית ולהתייחס לחלל שהוא אחד, תוכלי לצבוע את כולו בגון קרם שמנת בז' או אפרסק, אלו צבעי אדמה שהם ניטלים ולכן לא יגרעו. חזקי את יסוד העץ והמים בדרך שנקבתי קודם, השתדלי להמנע מריהוט ואבזור ממתכת לחלוטין. בכל אופן הייתי ממליצה לך להזמין ייעוץ היות ונקבת שהיו בעיות קודם המעבר.. בכל אופן אשמח לעזור . תפני אלי דרך האתר ונתאם. המון הצלחה וחג שמח, מזי מיכאל (-:

  #423757 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני באמת חושבת לקחת יועצ/ץ פ.ש. .. לשאלתי הזו : ישנם חפצים וסמלים שיעצימו את אנרגיית השלווה והרוחניות ( לצרכי ריפוי ממחלה ) והיכן למקמם ?

  #423758 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שוב שלום בתשובתי "הכמעט" מפורטת התייחסתי גם לתמיכה ולשלווה. היות והחלטת להזמי ייעוץ, כדאי לחכות ואז לבצע שינויים בהתאם למפה הבאגואלית ולכיוונים המדוייקים, מה גם ומדובר בריפוי איני רוצה להתייחס באופן כללי ולא מקצועי. מקווה שאת מבינה… המון בריאות והצלחה, מזי

  #423759 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־סלון מורחב – סמלי שפע ושלווה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן