כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום עזרה בסידור הסלון/מטבח

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #447082 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום
  אנחנו בונים בית במושב, התוכנית היא תוכנית של דגם שקיבלנו מאדריכל הישוב ובגדול אנחנו לא יכולים לשנות את הצביון החיצוני של הבית מלבד הזזת הפתחים במרחב מעט ושינוי מקומי של גודל הפתחים. בפנים ניתן לעשות מה שרוצים.
  הבעיה העיקרית שלנו כרגע היא הסלון, מיקום הטלויזה וגודל המטבח מול הסלון…. אשמח להערותיכם.
  תודה!

  #447083 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הבעייתיות היחידה שאני רואה מהתרשמות ראשונית היא מיקום הטלויזה -גם המרחק הגדול שלה מפינת הישיבה עצמה, גם מעצם היותה מחוץ לחלל המגורים וגם מקרבתה לכניסה לבית שיוצרת מצב בעייתי מעבר להפרדה -גם כל פעם שמישהו יכנס או יצא מהבית בעצם יפריע ליושבים בסלון. הייתי מנסה למצוא פתרון יחד עם האדריכל אולי על ידי שינויי המפתחים בסלון עצמו והתייחסות מחודשת לקיר שבו תהייה המדיה בסלון. לעיתים קרובות אדריכלים מתכננים את המבנה מתוך התייחסול לחוץ בלבד וללא שום התייחסות לפנים החלל -וזה בעצם ההבדל בין עבודת אדריכל לעבודת מעצב.

  #447084 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  תודה רבה על התייחסותך ועזרתך
  אשמח גם לחוות דעתך על יחידת הההורים, האם לדעתך הסידור הזה שביטל חדר ארונות קטן הוא טוב או שישנה דרך לשפרו?

  #447085 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בשביל לדעת אם זה ישפר או לא כדי שתתיעצו באדריכל וכמובן בצרכים שלכם -על פנין התכנון נראה טוב ואתם מקבלים ארון מאוד גדול -מה שקצת מפריע לי זאת הקרבה של המיטה לכניסה -הייתי בודקת אפשרות של לשנות את מיקום חדר הרחצה לרוחב הקיר של החלון הקטן ( אין סימני כוונים בתכנתי) את המיטה להניח על הקיר החדש שנוצר -ואז אפילו תוכלו להכניס שוב חדר ארונות או למקום ארון גדול בקיר הכניסה -כרגע השטח שנוצר לכם בין הארון לחדר הרחצה בחלק השמאלי של השרטוט מעט לא מנוצל -כמובן שמין הסתם בהתעמקות בתכנית אפשר עוד לשפר את ההצעה שלי אבל רק חומר למחשבה כרגע

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־עזרה בסידור הסלון/מטבח
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור