כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום עזרה לכיווני שינה.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423174 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מזי שלום וחג שמח. הפורום מדהים תודה רבה. אנחנו צריכים לסדר את הדירה החדשה ואני מתלבטת לגבי כיווני השינה וצריכה עזרה. חלונות הדירה הם בכיוון מערב ודלתות החדרים הם במזרח. תאריכי הלידה שלנו הם: הבן: 13-2-04 אני: 26-7-75 בעלי: 13-1-74 בתי הבכורה תישן בחדר היחיד השונה בכיוונים: חלון בצפון דלת בדרום. תאריך הלידה שלה הוא: 5-12-98 אנחנו נשמח לעזרה תודה אתי.

  #423175 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מזי שוב שלום. קודם תאריך לידה של בתי הוא 5-12-98 כי הוא לא ברור בהודעה הקודמת. יש לי שאלה נוספת הכניסה לבית החדש הוא מדרום ורציתי לדעת את דעתך על כך. תודה ושוב חג שמח אתי.  

  #423176 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום אתי את ובנך מיוצגים ע"י יסוד אדמה. הכיוונים המומלצים שלכם: דרום מערב, צפון מערב, מערב, וצפון מזרח. בעלך מיוצג ע"יסוד אש. ובתך ע"י יסוד עץ. הכיוונים הטובים עבורם הם: צפון, דרום, מזרח, דרום מזרח. היות ואת ובעלך חולקים חדר אחד הייתי ממליצה (גם על פי הנתונים שלך) לכוון ראש מיטה לכיוון מערב. על מנת לתמוך גם בו חזקי אותו עם צבעי האש, אדום או סגול על גווניהם. גוונים אלו יתמכו גם בך. כמובן שאין הכוונה לצביעת הקירות ,עדיף בעזרת אביזרים וטכסטיל. כווני את ראש המיטה גם של הילדים לאחד הכיוונים שהזכרתי רק וודאי שמיטתם לא עומדת ישירות מול הדלת. חג שמח וכשר, מזי

  #423177 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מזי קודם כל תודה אין לך מושג איך חיכיתי לתשובתך. שאלתי היא: אם נישן שראש המיטה הינו במערב אז רגלנו יהיו למזרח והמיטה מול הדלת, זה בסדר לדעתך? בקיר הצפוני יש את דלתות חדר ארונות ודלת חדר הרחצה והקיר הפנוי הוא הקיר הדרומי יהיה טוב שראש המיטה יהיה שם? תודה וחג שמח אתי.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־עזרה לכיווני שינה.
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור