כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום עיצוב דירת קבלן – מרפסת שירות, מקלחת וחדר רחצה/ארונות

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #446523 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מצ"ב קובץ תכנית הדירה.
  מרפסת שירות – הגישה למרפסת השירות מהמטבח. החלון היחידי עתיד להיות ממוקם בדלת עצמה. האם עדיף לבטל את הדלת והקיר החוצץ על מנת שיהיה חלון במטבח?
  (יצירת חלון קטן מקביל לכיריים לא יועיל).

  מקלחת – אורך האמבטיה הינו 170 ס"מ. אני מעוניין ליצור מקלחון + אמבטיה קטנה. אין צורך באמבטיה גדולה. מגילאי נוער לערך כבר מתקלחים במקלחון. מבדיקה שערכתי האמבטיות הקטנות באורך של 120 ס"מ לערך, אבל גם 100 ס"מ לא יאפשר לעשות את הפיצול. האם ניתן לערוך שינוי במקלחת על מנת ליצור מקלחון + אמבטיה קטנה?

  חדר רחצה/ארונות בחדר הורים – מפורומים שונים אני מסיק שחדר הארונות בדירה קטן מידי ולא יהיה נח. בתחילה חשבתי ליצור חדר רחצה מאורך לרוחב החדר כאשר הכניסה תהיה מצד שמאל (במקום פינתי), ובחלק שהתפנה, להרכיב ארון צמוד לרוחב הקיר שיווצר. אבל אז לא היה מקום לטלויזיה. האם כדאי לבצע שינוי?

  #446526 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
  #446525 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  יש הרבה בעיות בתכנון הנוכחי של הדירה . אתם משקיעים הרבה כסף בקנייתה – ואני מאוד ממליצה לקבל יעוץ אדריכלי מקצועי! אדריכל יוכל לדון אתכם על השינויים האפשריים, להכין תכנית מתאימה לקבלן, לעזור לכם לתכנן את נקודות המים והחשמל , ולהתמודד עם נציג שינויי הדיירים של הקבלן. וגם, כמובן, לעזור בבחירת החומרים ובעיצוב….

  מנסיוני בהרבה פרוייקטים מסוג זה , עם הרבה קליינטים – רק כך תקבלו דירה שמתאימה לצרכים שלכם, וגם תחסכו המון כסף!

  #446524 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  גם אני ממליצה לך לשבת עם מעצבת פנים על מנת לקבל את ההחלטות הכי נכונות לך תכנונית על מנת שתקבל את התוצאה המקסימלית עבורך מבחינת נוחות עיצוב ותקציב.
  ולשאלותיך:
  לגבי המטבח, ניתן לפתוח את הקיר בכדי להכניס אור טבעי לאיזור המטבח. צריך לקחת בחשבון ליצור שם ארון שירות למכונת כביסה שישתלב עם ארונות המטבח-כמו שרשמתי קודם מומלץ להתייעץ עם מעצב לתכנון המטבח.
  האמבטיה- השאלה היא למה אתה צריך גם וגם? המידות לא כל כך ברורות אבל בחירה במקלחון ואמבטיה יכול לבוא על חשבון מקומות איחסון באמבטיה עצמה. ניתן יהיה לרחיב את המקלחת על חשבון הקטנה פינת האוכל אבל כל זה צריך להיות מתוכנן יחד עם המטבח.
  לגבי חדר שינה- אפשר לוותר על חדר הארונות וליצור ארון די גדול לאורך הקיר מה שיאפשר להרחיב קצת את המקלחת, שוב-להתייעץ עם מעצבאדריכל
  בהצלחה!

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־עיצוב דירת קבלן – מרפסת שירות, מקלחת וחדר רחצה/ארונות
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור