כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום עיצוב סלון וחדר שינה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #427476 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום ותודה על הידע המחכים באתר.
  מצו"ב תוכנית אדריכל לדירה חדשה שנרכשה מקבלן, ניתנה לנו האפשרות לחלק את החלל הפנימי כרצוננו.
  יש לי כמה התלבטויות:
  1. עיצוב סלון: בתוכנית מוצבת ספה תלת מושבית, אני רוצה להעמיד פינת ישיבה עם כורסאות/ ספה נוספת, איך היית ממליצה לי לסדר את החדר? אני זקוקה גם לספריה גדולה של 6 מטר לפחות. אולי כדאי לשנות את מיקום פינת האוכל?
  2. חדר שינה הורים ממוקם בממ"ד, ואני רוצה להחליף לחדר שינה מספר 2, ולהוסיף חדר רחצה קטן. יש לי בעיה עם הדלת שממוקמת מול הפרוזדור. האם קיימת אופציה להזיז את הדלת, או להעמיד רהיט שיסתיר את פנים החדר מהעוברים בפרוזדור? לציין כי אני רוצה להעמיד את המיטות לכיוון בו הן ממוקמות בשירטוט בממ"ד. הורדתי את האפשרות להעביר לחדר 3, היות וזו דירת גן, ולחדר זה שני חלונות למרכז החצר.
  3. מבואת כניסה, כשפותחים את דלת הכניסה לבית, החלל פתוח מול המטבח ולתוכו. מחפשת איזושהי אפשרות לסגור מעט את המבואה על מנת להסתיר את המטבח.

  #427477 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  רבקה שלום, נכון לכרגע, החלל המרכזי נראה הרבה יותר קטן ממה שהוא יכול להיות בגלל חלוקתו ל- 3 חללים קטנים יותר: חלל המבואה, חלל המטבח וחלל האירוח. הייתי ממליצה לך לאחד את מבואת הכניסה עם החלל האירוח, כמו כן, את המקרר במטבח להעביר למיקום יותר פנימי ולפתוח כלפי הסלון גם את הפינה הזו של המטבח. את הבויידם באזור המבואה הייתי מבטלת לגמרי, הוא מיותר. אחרי השינויים הללו, החלל המרכזי שלך יהיה גדול ומרשים. את הספריה המסומנת בתכנית כמקבילה לספת תלת מושבית, מומלץ לבטל ולהעביר לאותו הקיר בפינת האוכל. כך את מגדילה הרבה יותר את מימד הרוחב של הסלון. את הספה התלת מושבית הקיימת יש לסובב ב-90 מעלות וניתן יהיה להוסיף ספה תלת מושבית נוספת (המקבילה לספה המסומנת בתכנית הקיימת). קיר הימני הוא קיר הטלוויזיה.
  בחדר שינה 2, אם את מעוניינת להוסיף חדר רחצה, אין אפשרות להזיז את הדלת. הייתי ממליצה לסובב את המיטות במאונך לכיוון המסומן בממ"ד ולהצמידם לקיר הימני.
  לגבי שאלתך השלישית, אני לא רואה סיבה להסתיר את המטבח, להיפך! מאוד ממליצה לך לעשות את מה שהסברתי בסעיף הראשון – לפתוח כמה שיותר! אם תסגרי, את יוצרת 3 חללים קטנים, הרבה פחות מוצלחים, כשהמבואה שלך תהיה שטח "שארית".. וחבל… שיהיה בהצלחה! אדר' יוליאנה ריסקוף.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־עיצוב סלון וחדר שינה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור