כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום עליית גג מעץ קירות גבס

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #421222 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  גבס ירוק הוא החומר ממנו עשוים הקירות,(אם הרצפה מעץ,אנימקוה שמעץ "איפאה" שכן באופן טבעי הוא עמיד מיים)רצפת האמבטיה צריכה להיות אטומה,ובהנחה שהריצפה עלולה להיות מוצפת למשל כתוצאה מסתימה, רצוי שיהיה איטום נאות:בחיבור בין הריצפה למסלולי קיר הגבס,למניעת מעבר מים לחדר.ומה ימנע מהמים לצאת מפתח הדלת? סף מוגבה אטום. זאת במידה והחדר לא תוכנן מראש נמוך בכ 1-2סמ. ראוי לציןשהתקן לבנית קירות גבס קובע שצריך לשמור על רווח של 1סם בין הריצוף ללוח הגבס למניעת ספיגת מים לקיר. רצוי לאטום את לוחות הגבס הבאים במגע ישיר עם מים כגון שטח המקלחון,בדיוק כפי שמומלץ לקיר בלוקים. ישלהקפיד על עבודת רובה שלא ישארו חריצים בין המרצפות.

  #421223 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ברמת הלצה בלבד ! 1. לתת חיזוקים נוספים בקונסטרוקציית הגבס במקום כול 60 ס"מ אז כול 40 ס"מ. 2. לתת שכבת איטום במריחה ע"ג קירות ורולקה ברצפה על גבי יציקה של 7 ס"מ (ביעוץ מהנדס ובדיקת מישקל) כי המרצפות עלולות לרקוד לאחר זמן. 3. באים לא עשית יציקה הייתי בודק לבנוסף לאיטום לעשות רצפה מpvc בהדבקה.היום יש שלל גוונים ודוגמאות נהדרות לרצפות כאלה. 4. אלטרנטיבה לגבס זה לוחות "צמנטבורד" שהם עמידים לרטיבות, קונסטרוקציית הגבס מתאימה להם גם.

  #421221 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בונים לי עליית גג שכל קירותיה מגבס וכן מקלחת ושירותים מגבס ירוק הרצפה מעץ מה צריך לשים על מנת להשיג אטימות מלאה למים האם הדבר אפשרי בכלל? המבצע לא כל כך מקפיד על ביצוע הדברים ההכרחיים מה עלי לדרוש ועל מה להתעקש שלא בעוד זמן לא רב אמצא את עצמי בתוך עיסת גבס.

  #421224 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שענו יפה, אנסה לפשט: ישנם שתי נקודות הרצפה והקירות, הרצפה – כאשר היא מעץ יש להצמיד יריעת נייר טול לריצפה, לבצע פרט פח בצורת האות "L" אשר ישמש כרולקה עד לכ 10 ס"מ מעל גובה הריצוף, לאחר מכן יש בצע איטום ביריעות על גבי הנייר טול והרולקות מפח, הקירות – הייתי מנסה לשנות את שכבת חיפוי הפנים של הקירות ממעל לסיומת האיטום שע"ג הפח לפלטות "וילה בורד" שהם עמידות למים בצורה טובה יותר לדעתי. בכל אופן ניתן לפתור הבעיה בדרכים שונות.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־עליית גג מעץ קירות גבס
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן