כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום פיתרון עיצובי לתפר באבן קיסר

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #472235 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  רוחמה שלום, אני זקוקה מאוד לתגובתך על פנייתי מלפני מספר ימים שטרם נענתה. כבר התייעצתי איתך בעבר, והיית נפלאה. איזה פיתרון עיצובי יש לתפר באבן קיסר שחייב להיות בשל אורך המשטח? אם לא אעשה אותו באמצע הכיור, הוא גם לא יצא באמצע הכיריים, אלא כמה ס"מ לפניהם. אני גם לא יכולה להנמיך את הכיריים (הארון כבר מוכן). האם הרעיון לבחור בשני משטחים בצבע שונה, אחד גדול בהיר ואחיד ואחד קטן יותר בגוון כהה/מקושקש שיהווה מסגרת לכיריים הוא רע? מה דעתך? הייתי רוצה משטח אחד בגוון בהיר ואחיד, אבל אז זה ידגיש את התפר עוד יותר.

  #472236 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  לגבי המשטחים – לא הייתי עושה אותם בשני גוונים , זה יראה כמו תצוגה של משטחים וזה לא מה שאת רוצה במטבח שלך … כשעושים את ה"תפר" בין המשטחים הוא בדרך כלל לא כל כך בולט .למה זה כל כך מפריע לך ? אי אפשר לעשות אותו באמצע הכיור ?

  #472237 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  גם אם בעל המקצוע יהיה טוב במיוחד, עדיין אבחין בו, ואם מדובר במשטח בגוון אחיד כמעט (כמו קיסר 2200), הוא יבלוט יותר. מדובר גם במטבח פתוח לסלון בחלל קטן מאוד (מדובר בדירה ששטחה הכולל קטן מ-45 מ"ר), כך שהכל צריך להיות מאוד אסטטי.

  #472238 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  לרחוק .בכלל , אני נגד נסיונות להסתיר חיבורים או תפרים , כי כל נסיון להסתרה של חיבור בין חומרי בניה יוצא בסוף בהדגשתו של החיבור …..אם יש חיבור , הוא צריך להיות , אין ברירה , זה נובע מגודל הפלטות המשמשות לייצור או מגודל המשטח או מכל סיבה אחרת…לא צריך לנסות להסתיר את זה , צריך לבצע את החיבור הכי יפה שאפשר .גם אם אינך מקבלת את דעתי, וזו זכותך המלאה, תיווכחי שכל נסיון להסתיר  לא עולה יפה . לכן אני ממליצה לך , לבצע הכי יפה שאפשר את החיבור בקו הכיור וזהו . בהצלחה

  #472239 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
  #472240 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הכי טוב . בלי דבורים מיותרים, כך תראי את מה שהוא עושה ותדעי אם מתאים לך או לא . בהצלחה .

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־פיתרון עיצובי לתפר באבן קיסר
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור