כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום פרגוד

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #421941 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי קרן:) אני מעצבת פרגוד לסביבה הביתית, החזון שלי לפרגוד הוא חומרים ומבניות ששולטים במידת המעבר של רוח רעש אור וקור.. מה ההתייחסות של פנג שוואי לזרימה של גלי אור, קול ואויר בתוך הבית? האם יש עקרונות שעלי להיות מודעת אליהם שיתמכו (או יתנגשו) בקונספט או בצורה של האובייקט? הפרגוד יהיה ניתן להזזה ולהצבה במקומות שונים. האם עלי להתייחס לכך בהתאם לזרימת הצ'י? האם יש איזשהו מקור כתוב שאוכל לעיין בו אשר מתייחס לפרגודים במסורת הסינית העתיקה?
  תודה רבה מראש! אם השאלה כללית מדי לדעתך אשמח להתייעץ טלפונית 🙂

  #421942 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי לנה,
  עיצוב פרגוד היא בהחלט משימה שמצריכה הרבה חשיבה. יחד עם זאת בפאנג שוואי אין מבניות שיכולה להתאים לכל החדרים בבית ( אלא אם כן בבתים חריגים), כי למעשה כל חדר צריך מבחינה אנרגטית עיצוב שונה. למשל ישנו חדר שצריך עיצוב כבד יחסית ואז כדאי להשתמש בבד / חומר אטום יותר וכהה יותר, ומסגרת כבדה /עתיקה במראה. ויש חדר שמצריך עיצוב קל/ חומר שקוף יותר ולא צפוף וכבד. האם יש חדר ספציפי שלרוב הפרגוד יהיה בו?
  אני לא מכירה מקורות כתובים לבניית פרגוד, וקשה לי להאמין שתמצאי כזה אך תמיד אפשר לעשות מחקר נוסף. מהאינסטיקט שלי אם זה מיועד למטרות עסקיות הייתי בונה משהו יחסית נושם וקל במראהו, מסגרת עדינה, בד אוורירי , בהיר ולא צפוף.
  מוזמנת בהחלט להתייעץ טלפונית, עדיף אחרי 20:00 , אשמח לענות על כל שאלה נוספת בטלפון או בפורום, קרן הורוביץ.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־פרגוד
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור