כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום רובה לגרניט פוצלן מבריק

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #473951 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ברמת המלצה בלבד ! אריח שתארת 6060 מבריק מבקש בד"כ מה שפחות רוחב במישקים כלומר המרווחים בין האריחים שיהיו מינימאלים, אם ניתן והאריח הוא מסוג חיתוך ליזר ובאיכות טובה ניתן באחריות המבצע לעשות גם בלי רובה בכלל (התקן דורש 2 מ"מ רובה). מטרת הרובה : 1. מתן אפשרות להעלמת סטיות הקיימות באריחים ע"י הרצף. 2. מראה של הפרדה בין האריחים _(עניין של טעם וריח).

  #473954 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  חובה לרצף עם פוגה ואריחי גרניט פורצלן בגודל כזה ידרשו אפילו פוגה של 3 מ"מ. אין לרצף ללא מילוי המישק ברובה (הפוגה חייבת להיות ממולאת ברובה ולכן צריך לפתוח פוגה / מישק ,כמו שצריך,ולמלא אותו ברובה טובה) .רובה טובה הינה רובה מסוג מאפיי או לטיקרט .תבדקו איזו רובה הוא נותן לכם ותחזרו להגיד לי ואוכל להגיד לך אם היא טובה או לא . אין לבצע ריצוף ללא מרווחים, וגם אריחים חתוכים בלייזר (זה לא לייזר, אבל לא משנה עכשיו) אין להצמיד. בהצלחה

  #473952 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  כמו שכתבתי לך אישית- זה הפורום שלך…..ואני מכבד אותך בזאת. תגובתך "מוחה" קצת קיצונית. צינתי בתגובתי הראשונה שיש תקן התקן נכתב מתוך בדיקות מקצועיות זה בטוח. הגב' שאלה שאלה כללית על מנת לדעת למה? אני מסכים איתך בצורך ברובה,אך בשטח יש הרבה שלא אוהבים את המראה ועושים בלי. לא פעם אמרתי ללקוחות שהם לוקחים סיכון,ושזה על אחריותם. בתכלס זה עבד טוב גם בלי בזכות רצף טוב ואריחים ברמה גבוהה (מדובר באריחים עם חיתוך ליזר). אני אישית לא הייתי לוקח את הסיכון.

  #473950 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בית חדש בבניה בחרתי ב ריצוף מבריק 60*60 עם הריצוף קניתי רובה אך לא בדקתי איכות .לפני שיתחלו בריצוף מה אני אמורה לדעת על רובה? תודה

  #473953 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  עונה בתיאור של מה שנכון וצריך לעשות.זה שיש אנשים שבשטח עושים משהו אחר, זה ענין שלהם . אם משהו שואל אותי , אני צריכה לתת לו מידע מקצועי ולא מידע מהאלתורים בשטח. לכן כל ההתעסקות עם זה שיש שמצמידים וכיוב' לא ממש מעניינת אותי…..ולא צריכה לעניין את מי ששואל שאלות בפורום.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־רובה לגרניט פוצלן מבריק
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור