כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שאלה לגבי קיר מפריד בין מטבח ופינת אוכל

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #462017 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום. בתוכנית הבית ישנו קיר המפריד בין המטבח ופינת האוכל. (אנחנו לא אוהבים מטבח פתוח). הקיר בשרטוט מדורג (על מנת ליצור נישה למקרר). ישנה אפשרות גם לעשות קיר ישר, לא מדורג, והארונות ישבו קדימה, על מנת שהמקרר לא יבלוט.
  מה כדאי לנו – להשאיר קיר מדורג או ליישר אותו?
  בתכנון שלנו, בשני הצדדים של הקיר ישנן מנורות קיר, ובחלק האמצעי צבע מעניין (מסדרת הנוצצים) או לחילופין טפט. אם הקיר לא יהיה מדורג – התכנון הבסיסי ישאר, אבל הצבע/טפט יהיה על כל הקיר.
  אשמח לשמוע דעות, כי אנחנו מאוד מתלבטים…

  #462021 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני מסכימה עם אור, כדאי להוסיף קירות מהצדדים כך שנוצרות שתי נישות מציד הקיר שהוא גב המקרר. עם זאת, אני חושבת שכדאי לתכנן "גג" לנישות אלה בגובה הקיר ואם אתם רוצים להוסיף צבע או טפט, כדאי בקיר האחורי בתוך הנישות ולא יותר. בתוך הנישות אפשר מדפים או מדפים בשילוב מגירות בחלקים הנמוכים או מדפים נמוכים ותמונה מעל מדפים נמוכים. על התמונה יכול להאיר ספוט שיהיה בתקרת הנישה.
  בהצלחה!

  #462020 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  כשאנחנו מבשלים אנחנו הולכים למקרר עשרות פעמים וכדאי שזה יהיה צעד או שניים ממקום העבודה שבדר"כ נמצא בין הכיור לכיריים. לעקוף כל פעם את האי שבמרכז המטבח יהיה קצת מעייף… במקרה כזה לא צריך את הדירוג, אפשר יהיה לתכנן את הקיר כמו שרוצים ולא מתוך אילוץ. כדאי לשקול מקום אחר למקרר וצריך לזכור גם את הסידור המשולש של כיור בין המקרר לכיריים.

  #462018 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום לך בונה יקר,
  הקיר המדורג מאוד מיוחד ומוצא חן בעיני. בנישות אילו ניתן לשים שתי ארונות מיוחדים לסרויס במקום כל פעם להכנס למטבח. או לחילופין בקיר האמצעי בין שתי הנישות ניתן לצבוע בצביעה מיוחדת או טפט.

  בברכה לילך

  #462019 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי בונה,
  לטעמי כדאי לוותר על הדרוג על ידי הוספת דפנות בשני צידי הקיר וחיפויי הקיר כולו בלבנים או בטפט לפי הטעם והסגנון. הדרוג יוצר אי שקט וצפיפות לצד פינת האוכל, וקווים ישרים וקלאסיים יתנו אוירה יותר מאופקת ומעוצבת.
  חג שמח,
  נורית גפן

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־שאלה לגבי קיר מפריד בין מטבח ופינת אוכל
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור