כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שוב עצתך הנדיבה (תודה וסליחה)

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #422080 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קרן תודה רבה על תשובתך, אך לצערי הרב, נראה לי שהתבלבלתי בכיוונים או לא הסברתי טוב. בכל אופן, העתקתי את מה שכתבתי שוב, אך עם תיקוני הכיוונים, ולמען הסר ספק, "שרטטתי" למטה את החדר. ממש סליחה על הבלבול והטרחה, ומקווה שתעני לי שוב ושאני מובנת. עצתך חשובה לי.
  שלום רב, ברצוני להתייעץ על מיקום המיטה והשידות בחדר השינה שלי. בחדר ארון הזזה עם מראה, שני חלונות, דלת כניסה ממוקמת מול הכניסה לחלל הבית והחדר. כיום המיטה ממקומת מול דלת הכניסה, וברור לי שזה לא נעים לי ולא נכון. אני יכולה להחליף את כיוון ראש המיטה והשידות לשני הכיוונים הצדדיים, אולם בכל אפשרות יש בעיה. אופציה אחת: מיקום ראש המיטה בקיר אחד (צד דרום, קיר פנימי משותף לחדר ילדים) ללא חלונות יש עמוד שחוצה את הקיר בבליטה. אבל אז אין השתקפות במראה של הארון והחלונות לצידיי ומולי (יתרונות). אופציה שנייה: קיר חיצוני (צד צפון) מעל המיטה חלון (לא סימטרי למיטה) ויש בצד (המזרחי) ארון הזזה עם דלת מראה (חסרון מבחינתי).

  קרן תודה רבה על תשובתך המהירה! תאריך הלידה שלי : 10.3.1979 (יש לי שלושה ילדים, ואני לא בזוגיות. אציין שוב את כיווני החדר: חלון (צפון) חלון (מערב – מול דלת הכניסה) קיר פנימי (דרום) , דלת הכניסה (מזרח, וממנה רואים את כל מרחב הבית – המטבח והסלון, ולכן מאוד לא נעים לישון מולה). יש לציין כי דלת הכניסה קרובה יותר לקיר הדרומי. כפי שציינתי, בקיר המזרחי מצד ימין כשנכנסים יש ארון ומראה. החדר מאוד קטן, ובכל מקרה מהכניסה לחדר כל המיטה "חשופה" וקרובה לדלת. הדלת נפתחת לשמאל, כך שאם אשנה את המיקום של המיטה לקיר הדרומי, כשיכנסו לחדר לא יראו מיד את ראש המיטה, אלא את גוף המיטה (שזה קצת פחות יפה, אבל נראה לי שעדין זו האפשרות המועדפת עלי). לגבי הצעתך לראש המיטה בצד הצפוני, מתחת לחלון, גם החלפת דלתות הארון לא ימנעו את ההשתקפות של השוכבים במיטה (אולי רק לא בפנים). לגבי המיטה – יש ראש מיטה יפה מאוד. אם אכן הוא יהיה בקיר הדרומי , האם זה בסדר שהמיטה תהיה מורחקת כ 10 ס"מ מהקיר בגלל העמוד שבאמצע הקיר (מהרצפה ועד לתקרה)? מצפה להתייחסותך המקצועית המון המון תודה, ליאת

  (מערב) קיר חיצוני – חלון

  (צפון) קיר חיצוני – חלון (דרום) קיר משותף לח. ילדים

  (מזרח) ארון(מראה) +דלת כניסה (קרובה לקיר המשותף ונפתחת אליו)

  #422081 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אהלן ליאת,
  הכיוון הדרומי הוא המתאים ביותר בכל הבחינות,
  הבליטה בקיר יכולה להעיד על תמיכה בעייתית שאת מקבלת בחייך (מההורים שלך, מגרושך וכו'), ולכן אם היה באפשרותך הייתי מציעה שתיישרי את הבליטה על ידי קיר גבס, אם אי אפשר וזה בליטה לא נוראית אז עדיין עדיף שתשני שראש המיטה מכוון לדרום ופשוט תצרי ראש מיטה גדול יותר שזה יהיה פחות מורגש.
  שתהיה שבת שלום, מוזמנת להיות בקשר שוב לכל שאלה, בפורום או בטלפון,
  קרן הורוביץ.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־שוב עצתך הנדיבה (תודה וסליחה)
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: דלתות פנדור