כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שינה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423884 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  צהריים טובים, האנרגיה בחדר השינה בהחלט יכולה להשפיע על התינוקת ועל איכות השינה שלה. חשוב לדעת מהם הכיוונים המיטיבים שלה ומהי האנרגיה המצויה בחדר,(צבעים כיוון המיטה, חפצים שונים ועוד) כדי לדעת מהם הכיוונים שלה אני זקוקה לתאריך הלידה שלה. בהצלחה! אילנית ימין 0508368890

  #423885 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  תודה על התגובה: תאריך הלידה של ביתי- 27.01.07 תאריך הלידה שלי: 06.08.78 ושל בעלי: 15.03.78 אנחנו כרגע ישנים כולנו באותו חדר. כיוון המיטות כרגע הוא מדרום לצפון לכיוון הדלת. מצד שמאל יש ארון בגדים והחלון מצד ימין

  #423886 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ערב טוב, כיווני השינה הרצויים לילדתכם הינם: צפון-מזרח, דרום-מערב, צפון-מערב, ומערב. קודקוד הראש צריך לפנות לאחד הכיוונים המצויינים. חשוב שמיטת התינוקת לא תמוקם בקו ישר עם דלת הכניסה לחדר. בהצלחה!

  #423887 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ואם מיטת הילדה אכן תועבר לאחד הכיוונים 'המומלצים' – האם זה ירגיע אותה או חס וחלילה עלול להחמיר את הבעיה או אף לעורר בעיות חמורות ממנה? הרי, אין להתעלם ולהוציא מכלל אפשרות שבאחד הכיוונים המיטיבים נמצא כוכב הר שלילי שישפיע שלילית על הילדה ומה אם בחדר יש חץ גלוי או אפילו נסתר שהילדה חשופה אליו? והאם המילה 'בהצלחה' אכן תביא את ההצלחה אשר האם כה רוצה בה?

  #423888 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ערב טוב, אם הילדה תועבר לאחד הכיוונים המיטיבים שלה ,יגדלו הסיכויים לשינה טובה יותר. כדי לדעת אם נמצא כוכב הר שלילי שישפיע חלילה על הילדה,צריך לבדוק את הבית וליצור מפה אנרגטית של החדר, דבר שמצריך יעוץ בבית הספציפי ולא יעוץ דרך פורום כזה או אחר. אדם שמשתמש בספרים, מאמרים או פורומים לוקח בחשבון שהעצה הניתנת לו הינה מוגבלת במידה מסויימת. הפורום איננו מחליף ייעוץ בבית לכן מפתיע אותי ההתיחסות לכוכב הר שלילי, שהרי לא ניתנו כל נתונים שיוכלו לוודא אילו כוכבים נמצאים בחדר זה. כך גם לגבי חץ כזה או אחר. איך אפשר לדעת אם קיים חץ כזה אם לא רואים את החדר או תוכניות שלו? המילה הצלחה באה מתוך רצון לאחל לאם הצלחה אמיתית. בהצלחה!

  #423883 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  יש לי תנוקת בת שלשה חודשים והיא מתקשה להרדם, ולישון במיטה. (היא ישנה איתנו עדיין). בחדר שינה שלנו יש קיר אחד צבוע בשיטת וואש בצבע חמרה. רציתי לשאול אם יכול להיות שמשהו באנרגיה של החדר מפריע לה ואם כן מה אפשר לעשות כדי שהיא תישן יותר טוב.

  #423889 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  של כוכב הר שלילי, כמו גם שאי אפשר לדעת לגבי קיומו של חץ, הרי שלייעץ לאמא להזיז את המיטה של תינוקה לכיוון כזה או אחר, כאן בפורום, הוא ייעוץ מאד לא מקצועי וגובל בחוסר אחריות קיצוני ביותר. ובמילים ברורות יותר – האמרה "משנה מקום, משנה מזל" (לטובה או לרעה !!!) נכונה ותופסת גם בכל הקשור בפנג שואי למרות שמקורה ביהדות. אילנית ימין, לא משחקים עם אנרגיות !! היזהרי בדברייך, ונהגי באחריות !!!

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־שינה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור