כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שינויים אפשריים בתכנית דירת 4 חדרים לניצול אופטימלי של שטח

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #429301 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום אסנת, שלום למתעניינים בפורום,
  אנו זוג + שני ילדים קטנים. בן ובת. הדירה אמורה לשמש אותנו עד לפריחתם מהקן (קרי, גם בגיל-העשרה שלהם) ולספק לכ"א פרטיות. כך שלכ"א יהיה חדר שינה משלו.
  מצ"ב תכנית דירתנו כפי שהתקבלה מאדריכל. הדירה במסגרת ק' רכישה כך שהתכנית אינה מותאמת לצרכינו דווקא ומשוכפלת למספר דירות רב. מניחים שהקירות העבים ומפוספסים אינם ניתנים לשינוי….האמנם? נרצה להציע תיקונים טרם שיהיה מאוחר ויקר…
  לגבי ח.שינה 1: אנו מוצאים שמידות סוויטת ההורים (ח.שינה 1) קטנות וכמעט אין מקום אחסון וארונות ותוהים אם ניתן להקטין/להזיז ח.הרחצה? הצמדתו אולי לחלונות (ומה עם הצנרת הנדרשת שבוודאי קשורה לשירותי השכנים שמעבר לקיר?) עם קיר שחציו העליון זכוכית למעבר אור. מה דעתך בנוגע להחלפה בח' רחצה באמבט ג'קוזי עם מקלחת מעליו במקום מקלחון?. האם ויתור על ח.רחצה רבוע וסטנדרטי יביא את הישועה החלקית? מהן האופציות לשינוי צורה? האם מהשרטוט ניתן להבין שמח.השינה יש דלת הזזה למרפסת או רק חלון? מה עדיף בעיניך?
  לגבי א.השירות: הניתן ורצוי לוותר על א.השירות לחלוטין? או להקטינו כולל ע"י מיקום הדלת על קיר ב45 מעלות שיפתח קצת את איזור הכניסה? כל אלה – לטובת מקום לארונות ומרחב בכניסה לדירה. או לשנות ייעודו לשירותים (אסלה וכיור) שישמשו לאורחים ויאפשרו הקטנת יתר חדרי הרחצה? (אולי ויתור עליהם ליד האמבטיה?) מכונת הכביסה ומייבש מעליה – ייכנסו בחדר הרחצה שליד שני חדרי השינה האחרים אנחנו מניחים (עם הכנה מתאימה) ראינו בחו"ל גם מכונת כביסה במטבח – אפשרי בדירה זו?בעידן הלפטופים והטאבלטים – את ממליצה על פינת עבודה קבועה? (במקום א.השירות)
  לגבי המטבח: איך אפשר להרוויח יותר ארונות במטבח? (חשבנו על ארונות רחבים דו-צדדיים). יש מקום ל"אי" או שולחן "בר" עם כסאות גבוהים ("סטולס")?
  לגבי ח.רחצה ליד שני חדרי השינה: אם תכנס לשם מ.הכביסה – מה השינויים המוצעים?
  לגבי ח. מגורים ופ.אוכל: בהנחה שאנחנו מוכנים לוותר על טלוויזיה (הקיר הגדול היחיד הוא בכניסה לח.ההורים ולא בא לנו קולנוע רועש בכניסה לחדר מדי ערב, בייחוד כשהילדים יגדלו)- האם לא הגיוני שבניגוד למוצע בשרטוט – פ.האוכל תהיה קרובה למטבח?

  שאלנו המון. נשמח לכמה שיותר תובנות (שבוודאי יעוררו עוד שאלות).
  תודה מראש על תשומת הלב.

  #429306 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
  #429305 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
  #429302 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
  #429303 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ואו, באמת שאלתם הרבה… המשמעות של כך היא שאתם למעשה זקוקים ליד מקצועית מכוונת… ייתכן שתוכלו להסתפק בפגישת ייעוץ ולא בליווי של מעצב צמוד.
  אם תרצו תוכלו לפנות אלי בטלפון/ במייל ואנסה להדריך אתכם איך להתקדם.
  בהצלחה, אדר' אסנת ברש

  #429304 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  דבי שלום רב
  הרבה שאלות שדורשות מענה רציני ומדויק. זהו ביתכם הפרטי והרבה כסף מושקע בכך.
  צרו עימי קשר ואוכל להציע לכם פגישת ייעוץ בתימחור לפי שעה ובה אייעץ לכם על כל שאלותיכם. או שנוכל להתחיל תהליך של עיצוב פנים מלא שבו אדע להוציא תוכניות כפי רצונכם לאדריכל, וללות אתכם בכל התהליך עד שלב קבלת המפתח.
  צרו עימי קשר
  עמית-kandesign
  http://www.kandesign.co.il

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־שינויים אפשריים בתכנית דירת 4 חדרים לניצול אופטימלי של שטח
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור