כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שיפוץ חיצוני לבניין

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #420446 הגב

    Yair Lahav
    מנהל בפורום

    שלום. יש לי שאלה לגבי חלוקת התשלום בין הדיירים בשיפוץ חיצוני. אני מתגורר באחת מ 4 דירות הגג. שטח הדירה הוא כמובן כפול מהדירות שמתחתי, אך אין לי קיר חיצוני על הגג. שאלתי היא, האם כשמדובר בשיפוץ חיצוני בלבד של הבניין – ציפוי לקיר החיצוני- עלי לשלם כפול על השיפוץ למרות שבסה"כ יש לי חומה נמוכה בגובה של כמטר אחד התוחמת את הגג ואינה אפילו משמשת כקיר לחדר על הגג? אודה לכל מי שיוכל לעזור.

    #420447 הגב

    Yair Lahav
    מנהל בפורום

    שלום : לא אינך צריך לשלם כפול . סעיף 58 לחוק המקרקעין קובע כי בעל דירה  צריך להשתתף בהחזקתו התקינה של הבניין לפי שטח רכושו בבניין המעקה העליון הינו כ110 ס"מ כך שהינך צריך לעשות חשבון עלות השיפוץ לחלק לשטח הבניין כפול השטח שלך . שיפוץ הבניין הינו מעטפת הבניין + מעקה הבניין קבוצת פרידמן משפצת מבנים כבר 20 שנה הינה חלוצה בתחומה עד 36 תש' לפרטים נוספים 036737060 http://www.fridmang.com   נשמח :לעמוד לרשותך בכל עת

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־שיפוץ חיצוני לבניין
פרטים:




יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור