כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שירות גרוע בנגב קרמיקה

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #470044 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום לכולם,
  ברצוני לשתף אתכם בחוויה הגרועה שחוויתי בנגב קרמיקה.
  אנחנו נמצאים עכשיו בעיצומו של שיפוץ גדול בבית וכבר לפני כחודשיים ביצענו רכישה מאוד גדולה מנגב קרמיקה של כל הריצופים, אריחי הקרמיקה, הכלים הסניטריים וכו'.
  לפני כשבוע פנינו לנגב וביקשנו אספקה של הסחורה שהוזמנה כבר לפני חודשיים כזכור, אלא שלתדהמתנו התברר לנו שבנגב לא שמרו לנו את הסחורה כלל והסחורה אזלה מהמלאי!!!
  עכשיו, כשאנו צריכים אספקה מיידית של החומר, אנחנו מוצאים את עצמנו נאלצים לבחור בלחץ, מתוך מבחר מאוד מוגבל של אפשרויות, רק ממה שנמצא עכשיו במלאי זמין!!!
  חשוב שאנשים ידעו על המחדל הזה. כל מי שבונה או משפץ יודע כמה זמן, אנרגיה, מחשבה וכסף מושקעים בבחירות האלה, וממש לא מומלץ לעשות אותן בלחץ. אנחנו התכוונו לעשות את הכל בנחת, ולכן הזדרזנו ופנינו לנגב הרבה לפני מועד האספקה, ביצענו את ההזמנה ושילמנו עבור הסחורה, אלא שכנראה הגיע בינתיים לקוח אטרקטיבי יותר, ובנגב לא חשבו אפילו ליידע אותנו על כך שהם לא שמרו לנו את הסחורה, ואת זה גילינו רק כשהגיעה משאית כמעט ריקה במועד האספקה!!!
  ולבסוף כשנפגשנו ע"מ לברר את העניין, הם אפילו לא מצאו לנכון לפצות אותנו על כך (ועוד הנמיכו את גובה השי שהבטיחו לנו במועד הרכישה).

  ראו הוזהרתם!

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
מענה ל־שירות גרוע בנגב קרמיקה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור