כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שלב תוכניות הביצוע….

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #429317 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום. אני מצרפת תוכנית של קומה א לבית בן 180 מטר בשתי קומות. בקומה העליונה 3 חדרי ילדים ומרפסת. בקומה למטה חדר הורים, שלון, מטבח, ממד ופינת טלויזיה. ויש לי שתי דילמות.
  האחת ההפרדה בין פינת הטלויזיה לשאר חלקי הבית. בפועל לא יבנו שם קירות כפי שמשורטט בתוכנית, הייתי שמחה להפרדה עיצובית ויצירתית שם ואני והאדריכלית עוד לא הגענו לפיתרון שנראה לי. השאיפה היא שהסלון יהיה למבוגרים ופינת הטלויזיה לגדולים. חשובה לי הפרדה ברורה מחד אך קשר עין מאידך. אשמח לכל רעיון עיצובי.
  והדילמה השניה כללית יותר – אנחנו בשלב תוכניות הביצוע, עובדים על עיצוב פנים. הייתי רוצה משהו שייחד את הבית, החלל הוא בסהכ אחד וגדול והייתי שמחה לנישות או כל עיצוב אחר שיעשה אותו מיוחד. גם כאן עוד לא מצאנו משהו שאהבתי ואשמח לכל הצעה שלך או רעיון אפילו. ותודה מראש על כל התייחסות.

  #429319 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אפשר לעשות את ההפרדה בחלל ע"י העמדת הספות הארוכות גב אל גב הספה הארוכה לא תחסום את הויטרינה יציאה החוצה וכך אין צורך בבנייה נוספת שתיצור את ההפרדה שאת רוצה – לגבי העיצוב של כל החלל זה משהו שהאדריכלית שמלווה אתכם תוכל להציע לכם, לאור הכרותה אתכם. שיהיה בהצלחה

  #429318 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  לגבי ההפרדה בחלל, אני דווקא כן הייתי ממליצה על יצירת הפרדה ברמה של מחיצות בלבד. הן יכולות להיות מחיצות ש"צפות" בחלל, כלומר לא נוגעות בקירות מעטפת הבית. כך הן יוצרות הפרדה אך יחד עם זה גם זרימה בתנועה ובתחושה של החלל, או אפילו מחיצות נמוכות, עד גובה 1.30, על מנת לתת קצת הפרדה לספה שתהיה שם, או להסתיר את הטלויזיה. המחיצות הנמוכות יתנו מענה להפרדת החלל אך לא יצרו תחושת פרטיות לפינת הטלויזיה (למשל אם את מתכוונת שהילדים יוכלו לצפות שם כשאת מארחת חברים בסלון) ולא יצרו פתרון אקוסטי להפרדה.
  כל זה וגם שאלתך השניה- לדיון עם האדר' או מעצב הפנים המלווה אתכם.
  בהצלחה, אדר' אסנת ברש

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־שלב תוכניות הביצוע….
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן