כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום שלום רב:-)

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423065 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בשעה טובה אני קונה בית חדש, יש כמה דברים שהייתי רוצה שהבית ישדר, ראשית מבחינה בריאותית, מאחר ויש לי מחלה כלשהי חשוב לי מאד שהבית יעודד לבריאות, ירגיע ויהיה חיובי, כמו כן אין לי זוגיות ואני בהחלט אשמח ליצור סביבה שמעודדת לזוגיות .. אבל חוץ משני הדברים האלה יש לי הכל כולל חיוך על הפנים בכל יום. אני אשמח מאד לשמוע מה לדעתך צריכים להיות הצבעים שלי בבית, אפשר להתייחס לכל חלק בנפרד – חדר שינה, סלון, מטבח (חשבתי על מטבח כהה), ומקלחת אם אפשר.. המון תודה על העזרה.. לא יודעת אילו פרטים צריך אבל אני אכתוב מה שאפשר: תאריך לידה 25-3-80 מספר בית 40 דירה 2 (דירת גן כמו שניתן לראות בתמונה) צריך עוד פרטים?

  #423066 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  תחילה מברכת על הקניה ושמחה לפגוש, סוף סוף אנרגיות מבורכות כשלך. מבדיקה שערכתי מצאתי כי הנך מיוצגת ע"י יסוד עץ. עץ אמון על פינת הבריאות במשפחה והשפע. תחילה אמליץ כי תמקמי ראש מיטה לכיוון מזרח,לכיוון זה ניתן לפנות בפגישות רומנטיות. אם לא ניתן,אז לפנות לאחד מייתר הכיוונים: צפון, דרום, או דרום מזרח. שנית הקפידי למקם את כיסא האוכל שלך כך שתופני עם מבטך לכיוון דרום. מס' הדירה שלך הינו מספר המעיד על זוגיות ואין לי ספק שזוגיות תפקוד בית זה ולא סתם זוגיות. מליץ לרהט חדר שינה עם אלמנטים המעודדים שיוויון וזוגיות, כמו, שתי שידות תואמות לצידי המיטה, שתי מנורות קריאה זהות , ואביזרים זוגיים נוספים כבחירתך. ניתן לחזק בעזרת צבעי העץ : כחול בהיר, ירוק בהיר, טורקיז גם שחור וכחול כהה מומלצים. לגבי בריאות אם ניתן לכוון כיריים כשפנייך יופנו לדרום זה ייטיב, אם לא בפינה במזרחית בסלון מקמי 3 עציצים חיוניים ושועים שעלוותם צומחת כלפי מעלה. אני מקווה שבריאות שמחה זוגיות ושפע ישרור בביתך וכן תמשיכי לחייך בהצלחה, מזי מיכאל

  #423067 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קודם כל המון תודה על התשובה הרחבה והמדהימה שנתת לי, אני ממש מוקסמת! איך אני יודעת מה זה דרום? פשוט ללכת עם מצפן? עוד דבר, לפי התרשים הנוכחי, הורוד זה המטבח, לדעתך כדאי להשאיר אותו בצורת ר' או ללכת על קו ישר ולהוריד את הקיר המחבר? גם היתי שמחה לדעת אם מטבח שחור יכול להתאים כי אמרת ששחור יכול להשתלב לא רע.. 🙂 המון המון תודה!

  #423068 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  לגבי המצפון, כן להשתמש עם מצפן, מקמי אותו בתוך הדירה בחלל פתוח, אצלך מומלץ במבואת כניסה, מקמי אותו על שולחן או כיסא עץ לא על גבי הרצפה, וודאי היכן ממוקם הצפון. שרטטי אותו בהתאמה על תוכנית הדירה והנה לך התשובה. על פי התוכנית שצרפת , מטבח שחור על אף המלצת הצבע אינו מומלץ בחלל שהוא לא גדול במיוחד, מה גם יקטין מאד את המטבח. היות ואת יסוד עץ את יכולה להשתמש בחומר שהוא עץ ולבחור כל גוון של עץ מועדף, אם את נועזת במיוחד תוכלי לחזק בשיש בגוון ירוק תפוח לדוגמא. יש לקיסר צבע ירוק מהמם. זה יכול להיות רענן צעיר ומעניין,לגבי ר או מטבח ישר, כאן אפעיל גם את שיקולי המקצוע הראשון שלי שהוא עיצוב פנים. מבחינת אופי עבודתינו במטבח ושיקולי הנדסת אנו וכן התחשבות במשולש העבודה הקלאסי והאולטימטיבי, אציע לא לבצע מטבח ישר. לפי המידות שהבחנתי אם אחסיר את משטח השיש הגדול נשאר לך עוד 226 ס"מ עד הקיר ממול, לכן, או שתשאירי ר כמו עכשיו ותמקמי כיריים על המשטח מול דלת וכך תרוויחי פעמיים: 1. משטח עבודה בין כיור כיריים משובח 2. עמדת שליטה נהדרת על דלת הכניסה. אפשרות שנייה לבטל את המשטח מול הדלת ולבנות משטח במקום על הקיר ממול  כך תיצרי מטבח המורכב ממשטחים מקבילים או כפי שנקרא שני פסים. בהצלחה ייתרה, מזי

  #423069 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  קודם כל אני רוצה להודות לך על התשובות המקיפות! לגבי המצפן, אז טכנית אני לא מאורה לעשות את אותו תהליך בכל חדר? אלא רק בכניסה לבית ולפי זה לחשוב איך לעשות? אמרת לי בהתחלה שעדיף שהמטבח יהיה כשפניי דרומה, אני מניחה שהכוונה היא לחדר דרומי אם כך? או שכשאני מבשלת אני צריכה טכנית להסתכל על כיוון דרום של הבית? האם יש לך אתר שדרכו ניתן ליצור איתך קשר על מנת לשמוע יותר? בעקבות הישחות איתך התחלתי לחשוב ברצינות לקחת יועצת פאנג לבית.. אגב, התיכנון אמור להיות רצפת דמוית פרקט בהירה, גוון עץ או גוון לבן, לכן חשבתי שמטבח מעץ שחור או אפור כהה יכול להתאים..אני לא חסידה של מטבחים בהירים או בגוון עץ סטנדרטי..למרות ששיש ירוק בהחלט נשמע שובב כמו האופי שלי ומוצא חן בעיני מאד תאורתית..הבעיה העיקרית שלי היא שאני לא רוצה יותר מדי צבעים בבית.. לגבי המטבח, חשבתי דווקא שלהוריד את הקיר ולפתוח את כל החלל יכול להיות ממש יפייפה, אבל אני מניחה שמחיצה מסויימת (למשל הר' של המטבח) בהחלט יכולה לתרום להרגשת ה"נישות"..זאת אומרת שלכל דבר יש פינה בבית..גם למטבח. האם את יכולה להסביר מעט מדוע עדיף שהכיריים יחלשו על הדלת ולא דווקא ליד החלון או במרכז המטבח (זאת אומרת עם הפנים לקיר).. כדאי שיהיה רווח בין הכיריים לכיור?או שיהיו על אותו משטח של הר'..?

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־שלום רב:-)
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב