כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תאורת לד לחדר מדרגות

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #414146 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני נציגת ועד בבנין בן 8 קומות. כרגע יש בתי מנורה סטנדרטים מוצמדים לתקרה עם מכסה וברגים. אנו משתמשים בנורות חסכוניות הבעיה היא שהנורות האלו נשרפות מידי חודש והן עולות לא מעט. יכול להיות שבתי המנורות שהן ישנות גורמות לנורות להשרף או שמדליקים את התאורה במדרגות הן גורמות להן להשרף אני לא יודעת.
  אם אני מחליפה לבתי נורות קומפלט של לד ואני צריכה להחליף את כולם, האם זה יחזיק יותר מעמד כי אם זה ישרף אני אצטרף להחליף את כל בית המנורה וזה יקר מאוד כל בית מנורה עולה מעל 100 ש"ח לא כולל עבודה. ואם אני מחליפה לבתי מנורה רגילים כמו שיש לי עכשיו אבל חדשים יכול להיות שהמנורות ישרפו פחות? אני לא יודעת או שאם אני מחליפה ללד ואני אשאיר את האורות דולקים כל הזמן מעניין כמה חשמל אקבל. אני צריכה 16 וואט ששוה לתאורה רגילה של 100 וואט. מקווה שאקבל תשובה לפני שאני אוציא כסף לא מעט ולבסוף יעלה יותר. תודה

  #414147 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  תאורה מומלצת לחדר מדרגות היא תאורת לד. נורות EL (הספירלה) החסכוניות, פחות מתאימות לחדר מדרגות משום שמדליקים ומכבים מספר רב של פעמים ביום את התאורה וזה שורף את הנורות. המלצה שלי אם אינך מעוניינת בהשקעה רבה היא או להחליף רק את הנורות לנורות לד ולהתקינם בבתי המנורה הקיימים או לחילופין להתקין במקום גופי התאורה הקיימים, גוף תאורה פשוט ובסיסי "פנל לד" גוף תאורה אשר הלדים בו כבר מובנים (גוף זה ניתן לקבל בעוצמות שונות ובגוון אור צהוב או לבן) ואין צורך להחליף בו נורות (כשיפסיק לעבוד – הגוף ישאר במקומו ועליכם יהיה רק להחליף לו את השנאי שיושב בתוך הגוף). זהו גוף זול יחסית ופרקטי מאוד לעומת המצב כיום גוף זה יחזיק מעמד זמן רב. רותי.
  מצורפת תמונה.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־תאורת לד לחדר מדרגות
פרטים:




יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור