כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תליית תמונות של המשפחה והילדים

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #421684 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  האם טוב לתלות תמונות של המשפחה והילדים בקיר דרום מזרח בבית? קניתי 12 מסגרות עץ בצבעים תכלת וירוק מעושן ועץ ואני רוצה לשים בהן תמונות של המשפחה ולתלות במסדרון כיוון קיר שעליו יהיו התמונות הוא דרום מזרח. המיקום טוב לתמונות האלה?

  #421685 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי !, ושבת שלום!,
  בדיוק רשמתי פוסט בדף הפייסבוק שלי על קיר תמונות והצעות למינהן על סידור קיר תמונת, מוזמנת להתחבר דרך הקישור בפורום :), לדרום מזרח אני ממליצה לך ללכת על סידור של המספר 4 אפשר בחזרה של 4 פעמים,כך שאם תוכלי מבחינת הגודל של הקיר ממליצה להוסיף עוד 4 תמונות, ל4 רביעיות. המספר 4 מבטא את הדרום מזרח ואת הבת הבכורה בשאיפתה לשפע ועושר למשפחתה. בגדול קירות תמונות מומלצים יותר במזרח ובמערב, מאחר והם מבטאים את המשפחה. המערב מבטא את השמחה של המשפחה, והמזרח את הצמיחה והגדילה של המשפחה. אם בחרת בקיר דרום מזרחי נסי לשלב אלמנטים שקשורים לשפע ויופי שמבטא את הדרום מערב, ושלבי אותם בקיר תמונות, עץ הוא הצבע שמסמל את הדרום מזרח, וירוק והמים מזינים את הדרום מזרח כך שמבחינת הכיוון יצאו לך צבעים מאוד הרמוניים.
  אם יש לך בכל זאת אפשרות לשנות, שני לקיר מזרחי או מערבי, באהבה, ושבת שלום 🙂
  קרן הורוביץ.

  #421686 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי קרן,
  הקיר המערבי שמצאתי בבית הוא הקיר במסדרון שהוא קיר קטן יחסית היות והוא הקיר שנמצא בין הכניסה לשירותים ואמבטיית ילדים לבין הכניסה לחדר כביסה- הקיר ביניהם. האם יש בעיה אנרגטית בגלל מיקומו הנ"ל לתלות תמונות משפחה בקיר הזה? (זה הקיר שעליו יש את הכפתור של הבויילר)
  תודה.

  #421687 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי בוקר טוב!,
  על אחת כמה וכמה שהצד המערבי בבית הוא שירותים ומקלחת (אם הבנתי אותך נכון), הייתי ממליצה דווקא על הקיר הזה, משום ששרותים ומקלחת הם איזורים נמוכים אנרגטית הפוגעים באיכויות של האיזורים בהם הם נמצאים, במקרה שלך מערב.
  מערב חסר או פגוע,יכול להעיד על חוסר שמחה וחוסר אחדות של המשפחה.
  (הוא חשוב במיוחד במשפחות מפולגות). ולכן, כדאי לתת דגש על תמונות שמבטאות את השמחה, הנהנתנות וההנאה של המשפחה שלך על מנת לחזק נושא זה בחייכם.
  על הקיר הדרום מזרחי הייתי משתמשת באלמנטים מבטאי שפע (אפשר 4) ולווא דווקא קיר תמונות.
  בהצלחה!, באהבה ויום מקסים!
  קרן הורוביץ.

  #421688 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי קרן,
  1) האם את מתכווונת שכדאי לתלות תמונות משפחה על אותו הקיר של הבויילר שהוא גם הקיר שיש בו כניסה לחדר אמבטיית ושירותי ילדים וכניסה לחדר כביסה (הקיר נמצא בין שתי הכניסות לחדר כביסה ולחדר שירותים ואמבטיה)? על הקיר הזה ממש לתלות את תמונות המשפחה?

  #421689 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי בוקר טוב!,
  כן בדיוק הקיר הזה!,
  רצוי לחכות לאחרי פברואר מאחר ושינויים השנה שנת הכבש במערב הם לא רצויים.
  באהבה, קרן הורוביץ

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־תליית תמונות של המשפחה והילדים
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור