כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תמחור עיצוב פנים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #461966 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי, שואלת כלקוחה- כיצד נהוג לתמחר עיצוב פנים?
  אני לא שואלת על תעריפים אלא על אופן התמחור.
  כלומר, לדוגמה- פגישה ראשונה חינם (כמדומני) פגישה שניה x במחיר כלשהו וכך הלאה. כלומר, בהנחה שאני לא יכולה להרשות לעצמי עיצוב פנים מלא אבל כן רוצה להתייעץ לגבי מיקומים, צבעים, תאורה וכו'- כיצד מתמחרים? למה עליי לצפות?

  #461968 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי,
  תמחור עיצוב פנים יכול וכדאי להיות גלובאלי, לפי הגדרת היקף העבודה. כך יש וודאות לגבי השרות ואין הפתעות. ניתן להגדיר היקף עבודה מצומצם ולפיו לסכם מחיר, עם אופציה להגדלת ההיקף לפי דרוג מוסכם מראש.
  צורת תמחור אחרת היא מחיר לפי שעה. לכאורה נשמע זול וניתן לשליטה לפי הצורך, ובפועל מקור בלתי אכזב למפח נפש, כי הצורך הולך וגדל ובהתאם ההיקף הכספי.
  נורית גפן

  #461967 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שבת שלום לשואלת.1- מעצבת פנים או אדריכלית פנים רשויים זאת ההתחלה.2- יש לראות מספר עבודות לפני פגישה ראשונית. 3-בפגישה הראשונה[היא לא בחינם] יש להסביר מה הצרכים,התקציב העומד לרשותך. בפגישה זו[לפחות כך אני נוהג] לאחריה אני מגיש שתי אופציות[אלו ללא התחייבות] והמטרה לראות האם יש כימיה בינך לבין המעצבים ורק אחר כך נקבעים התנאים ולאלו חלקים בבית את צריכה תוכניות +ליווי.4- אופן התמחור נעשה כך: 1- שכ"ט עבור כול חלל בבית בנפרד. 2-תוכניות מפורטות לביצוע כאשר כול תכנית מאושרת בחתימת המזמיןנה על גבי התוכניות המאושרות ותאריך..3- מספר הביקורים באתר או בדירה.5- תנאי שכר נוספים נקבעים לפי שעת עבודה.שעת עבודה נקבעת מרגע היציאה מהמשרד ועד החזרה.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־תמחור עיצוב פנים
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור