כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום תשובה מאדריכל פנים שלא מחפש לפרסם את שמו

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #465054 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום לך נורית אני מבין את ההתלהבות שלך שמונית למנהלת פורום ואת רצה לענות על כל שאלה, למרות שניתן לחכות שאחרים ישתתפו מאשר לראות כל הזמן " תשובה מנורית מנהלת פורום…" – יופי של כינוי, האם נבחרת להיות מנהלת פורום שבכך יכל להסתיים הכינוי שלך, או שזה חייב להיות -" תשובה מנורית …". אם אני הייתי מנהל האתר הייתי בוחר מנהל פורום אבל תחת  תנאי אחד שלא יפרסם את עצמו אלא שידאג לאינטרסים של האתר. עכשיו לא משנה אם כך מתנהל האתר שיהיה.דבר ראשון , יפה שאת משקיעה מזמנך ושיש לך זמן לענות בהפרשי זמן כה קצרים על כל הודעה שעולה כאן.אני כאדריכל, לא מחפש לפרסם את עצמי בפורום הזה, אני מחפש לראות יצירת עניין ודיון בין מספר משתמשים, אפילו היו כאן מספר שאלות שהייתי רוצה לענות עליהן גם ואז היה נוצר דיון – תשובה של אדריכל אחד, אדריכל נוסף, מעצבת חדשה, מעצבת ותיקה, מישהו ששיפץ את בתו לא מזמן ומי לא…פשוט דו שיח מעניין. לאחר שראיתי את שמך מופיע בערך בכל שורה בכל עמוד בפורום שאלתי את עצמי היכן יש כאן מקום לדעתי? זה נראה שאם אגיב כאן תיווצר תחרות ולא שיתוף. לכן דעתי לא נשמעה לגולשים וכך אני מאמין שעוד רבים כמוני לא הגיבו ואמרו את דעתם. מה שאת בעצם יצרת פה זה יעוץ עיצוב פנים חינם, אולי גם בנוסף מה שאת יוצרת כאן, כמובן תחת רשות מנהלי האתר , זה דו שיח בין שני אנשים. חבל… לאט לאט בטח יהיה משעמם יותר ויותר ויכנסו לכאן רק אנשים שיקבלו חוות דעת מנורית גפן.אופססס……….נראה שעליתי כאן על משהו

  #465057 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  כאחת שלא מבינה בעיצוב ונעזרת בנורית אני דווקא רוצה לשבח אותה על תשובותיה המהירות והמקצועיות. לא ברור שאם אתה כל כך רוצה להשתתף ולייעץ אתה לא עושה זאת יהיה נחמד לשמוע דעות נוספות. וחבל שבחרת להתנגח בנורית שיתרה מכך אפילו פניתי אלייה פעם בטלפון והזדיהיתי כפונה מהפורום והיא סייעה לי באדיבות רבה ובטח בלי תשלום. נורית המשיכי בדרכך.

  #465056 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  מסכימה עם כל מילה שלך אבל עם הסתייגות קלה,אתה בהחלט יכול להגיב להודעות אבל ללא ציון פרטי הזדהות /התקשרות שלך אי אם תעשה כן חלילה -הודעתך תימחך מידית! בניגוד למנהלת הפורום אשר "דואגת" לציין את שמה ואף מכוונת לאתר הפרטי שלה…אולי אין זה אשמתה של מנהלת הפורום בלבד, אלא מדיניות קלוקלת של מנהלי האתר … בכל אופן אם מעיק עליך  אולי שווה בדיקה מעמיקה יותר.

  #465055 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־תשובה מאדריכל פנים שלא מחפש לפרסם את שמו
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בהנהלת בלורן