כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום ארון בגדים במקלחת, אפשרי?

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #447263 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  היי,
  רכשתי דירה להשקעה וכרגע אני צריך להעביר את השינויים. מדובר בדירת גן 4 חדרים בשטח של כ-110. כרגע ההתלבטות שלי האם לבטל את חדר הארונות הקטן ולצרף את שטחו לשטח המקלחת ולבנות מקלחת מפנקת. במקום חדר הארונות אני יכול לבנות ארון קיר הזזה דקורטיבי בתוך המקלחת (לא ליד הדוש) וזה יתן מענה חלקי אבל יפה לסוגיית החדר הארונות.
  השאלה האם ארון בגדים בתוך מקלחת גדולה זה בר ביצוע? נהוג? שימושי? לא מרתיע קונים פוטנציאלים? אשמח להתייחסותכם… תודה

  #447264 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  רן שלום, לא נהוג לשים ארון בגדים במקלחת . ממליצה לך במידה ויש אפשרות להישאר עם ארון קיר אך להכניס אותו לחדר השינה עצמו . בהצלחה איילת מנשרוף עיצוב הום סטיילינג

  #447265 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
  #447266 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום איילת, קודם כל תודה על התגובה שלך. אני מצרף לך את התוכנית ע״מ להסביר טוב יותר את כוונתי. : בגדול יש לי שתי מטרות חשובות: 1. להגדיל את מקלחת חדר ההורים ל-290 ס״מ עד לקו הסימטרי של החדר עצמו. 2.להוריד את פינת הישיבה ולשבור את קיר פינת הישיבה (צפונית לציור שולחן האוכל) ע״מ ליצור open space. ע״מ לממש זאת ישנן מס׳ אופציות שאני אשמח שתביעי את דעתך לגביהם:
  1. להגדיל את האמבטיה ולבנות ארון קיר מחוץ לחדר על הקיר החיצוני של פינת האוכל הפונה אל המקלחת השנייה של הדירה. וכמובן את קיר האחר של פינת הישיבה להוריד.
  2. להגדיל את האמבטיה ולבנות שתי ארונות גב אל גב כאשר אחד יהיה בתוך המקלחת והשני יפנה למקלחת השניה של הדירה. וכמובן את הקיר האחר של פינת הישיבה להוריד.
  3. להגדיל את המקלחת ולהזיז את חדר הארונות פשוט שמאלה ולשבור חלק שנותר מקיר פינת הישיבה.

  אשמח אם תסתכלי בתוכנית ותביעי את דעתך לגביהן ואני אשמח מאוווווד אם תמצאי פתרון אחר אשר יתן גם מענה לשתי הנקודות החשובות בישבילי, כלומר הגדלת המקלחת ושבירת קיר פנית הישיבה.
  מודה לך מראש ומצטער אם יצא ארוך מדי 🙂

  #447267 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  כדי שאוכל לעזור לך אני צריכה להבין ולהכיר את מי שהולך לגור בדירה ומה הצרכים שלו ואת זה לא ניתן לעשות בפורום. ממליצה לך להיפגש עם מעצבת פנים שתוכל לעזור לך לפי הדרישות והצרכים שלך. בהצלחה איילת מנשרוף עיצוב הום סטיילינג

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־ארון בגדים במקלחת, אפשרי?
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב