כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום הקלות למבצעי פינוי בינוי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #438981 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שמעתי שהולכים לתת הטבות מפליגות למבצעי פינוי בינוי- חשוב מאוד לטעמי, הייתי גר בנורדאו בנתניה וההליך הזה שם הרים במאות אלפי שקלים את מחירי הדירות בבניינים
  קראתי גם באתר פינוי בינוי
  pinuibinui.org.il

  #438984 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום רב,
  היזם וועד הדיירים החליטו על תוספת שטח אחידה לדירות בגודל שונה (שיטת המטרים). בשיטה זאת החלק היחסי בנכס של בעלי הדירות הגדולות יקטן. האם לבעל הדירה הגדולה שחלקו היחסי בדירות החדשות ירד יש זכות ערעור משפטית, או , עליו לקבל את דעת הרוב שהם בעלי הדירות הקטנות.

  #438983 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום רב,
  היזם וועד הדיירים החליטו על תוספת שטח אחידה לדירות שהן בגודל שונה (שיטת המטרים). בשיטה זאת החלק היחסי בנכס של בעלי הדירות הגדולות יקטן. האם לבעל הדירה הגדולה שחלקו היחסי בדירות החדשות ירד יש זכות ערעור משפטית, או , עליו לקבל את דעת הרוב שהם בעלי הדירות הקטנות.

  #438982 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בפרויקט שעליו מדובר היזם והנציגות בעחי הדירות החליטו על תוספת אחידה של 25 מ"ר ללא תלות בשטח הדירות הקיימות, זוהי כמובן פגיעה בבעלי הדירות הגדולות. אבל בנוסף בגלל מגבלות בניה כמו שציינת הדירות הקטנות ביותר יזכו לתוספת שטחים נוספת בנוסף ל 25 מ"ר, שטחים אלה שיתווספו לדירות הקטנות האם אינם מחייבים פיצוי לבעלי הדירות הגדולות עקב כך שכל שטח שמתווסף הוא רכוש של כלל בעלי הדירות.
  בתודה מראש
  אסתר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־הקלות למבצעי פינוי בינוי
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב