כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום ועוד שאלת התייעצות: אחסון מול איזור אירוח, וגמישות בבית

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #447660 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אנחנו מתלבטים לגבי דירה לקניה. אנחנו זקוקים לאיזור אירוח גדול, כיוון שבימי שישי
  הילדים והנכדים ממלאים את הבית בסטנדרט, ובימים אחרים מידי פעם יש קבוצות חברים. בבית יש כלב, כשהחבר'ה מגיעים ביום שישי הם מגיעים עם ילדים, כלבים. לפעמים באים לישון כי לא כולם גרים קרוב.

  ראינו דירה חמודה, לא גדולה. אלא שיש לה יתרונות אחרים מבחינתנו (מיקום, בעיקר, ומחיר סביר). יש לה חדרון ומחסנון ליד הסלון ופינת האוכל. כמובן שמיד בדקתי אם אפשר להוריד את הקירות ולצרף אותם לחלל האירוח. התשובה היא כן, ואז יהיה לי שטח אירוח כלבבי.

  אלא שבמצב כזה, אני נשארת עם מחסן קטן שלוש קומות למטה, ליד החניה, ארונות בשני חדרי שינה – 7 דלתות יחד, במדויק – וזהו. באמבטיה יש מקום למכונה ומייבש, ובצמוד לחדר ההורים יש מרפסת סגורה דרומית – חממה של ממש – שהיא כל כך מקסימה, שהדבר האחרון שעולה בדעתי הוא להפוך אותה לחדר שירות.

  אני לא יודעת איך לחיות בדירות ללא שטחי אחסון או שטחים "גמישים" למיניהם שאפשר לשים בהם… אפילו כלים לכלב. הכל כל כך מדויק. המטבח ענק, למשל, אבל אני לא רוצה לשים שם כלים לכלב… האמבטיה קטנה, מדויקת. זו כבר הדירה השניה שאנחנו נתקלים בה שבאה בחשבון, אבל הכל כל כך מובנה, מדויק, מסודר, הכל אמור להיכנס לארונות פיקס (ואין מצב, גם אחרי ניקיון יסודי, שכל מה שישאר לנו ייכנס לארונות…) ואין שום איזור שירות. האם רק בגלל שאני בלגניסטית מטבעי או יותר "משוחררת" באווירה שאני מחפשת, אני מתלבטת? אצל אמא שלי יש דירה מתוקתקת, קטנה. 7 דלתות בחדר שינה ועוד אחת בחדר הנוסף. היא מסתדרת. אבל היא מסודרת כפייתית. אני לא יודעת.

  הנה, הגעתי לסוף והחלטתי מה השאלה: שטחי ארונות מול שטח שירות פתוח – מה ההבדלים?

  ותודה מראש על הסבלנות.

  #447661 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  יש לי המון סבלנות …וקראתי את שאלתך מהתחלה ועד הסוף -אבל ממש לא הצלחתי להבין אותה… מה ההבדל בין ארון ושטח שרות פתוח ? תקני אותי אם אני טועה -אשמח לענות לך -אבל את חייבת להיות ממוקדת יותר

  #447662 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אם נניח אין מרפסת שירות או פינת שירות בבית או מחסן או משהו…רק ארונות בחדרים,
  האם בגלל זה היית מוותרת על הדירה?

  הסתכלתי בדירתי הנוכחית. ראיתי רדיאטור עומד בצד, שהשתמשנו בו בשלג. בימים אחרים מספיק לנו המזגן. איפה מאחסנים דבר כזה? צידניות? מזוודות? קרטונים של סודה ומים, יין?

  לא הכל יכול להיכנס לארונות. איך מתמודדים עם זה? האמנם בגלל זה מוותרים על דירה שמוצאת חן? אני מאד מבולבלת. תודה על המאמץ.

  #447663 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני רואה את הבלבלול שלך ןמבינה אותו על פי השאלות שאת שואלת פה בפורוןם- כשרוכשים דירה חדשה וזה צעד מאוד מאוד משמעותי בחיים -מומלץ בחום לא להקל ראש בדברים הקטנים שיעשו לך את החיים טובים ונוחים בדירה -השאלה שלך היא מאוד כללית -הייתי עונה עליה ב" לא לותר על דירה בגלל זה -אם כל שאר הדברים טובים לך" אבל מאחר ואני מבינה שאתם כרגע ממש לפני הכרעה -אני מייעצת בחום : תהיו רצינים -תהיו מקצועיים – שאלה כזאת כשאת שואלת בפורום כזה -בלי שאף אחד מכירה את הדירה או ראה תכנית שלה ויכול להציע לך תכנון נכון של הדירה ולמצוא לך בא מקומות שיוכלו לההפך למקומות אחסון או שרות או ארונות – יהיה חוסר אחריות וחוסר מקצעיות – שוב -קחו אשת או איש מקצוע שילווה אתכם – אנשים חוסכים במעצבים כמה אלפי שקלים -ובעקבות זאת עושים טעיות – ברכישה בתכנון בעיצוב ובעוד בחירות =שלאחר מכן הם משלמים עליהם הרבה יותר – בקיצור : הפורום ישמח לעזור לך -אבל לא יענה לך אם לרכוש או לא לרכוש דירה -עבור זה כדישתקחי מישהו "שיחזיק לך היד " ויעזור לך צמוד ואישי.-בהצלחה

  #447664 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־ועוד שאלת התייעצות: אחסון מול איזור אירוח, וגמישות בבית
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור