כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום טיפול באבן חלילה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #473885 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ף בחומר שטיפה ניטרלי ,לא להציף במים …זה הכל.לא מלטשים אבן כזו , העיבוד המיוחד שלה נותן לה את המראה שאהבתם, לא? אז הליטוש יעלים אותו…..לא מלטשים.

  #473886 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני יודעת שאחרי כמה שנים, אחרי הווצרות כתמים וחורים אנשים מלטשים כדי להעלים אותם, לפחות חלקית. השאלה האם גם בגימור כזה יש אופציה לחדש את האבן בעתיד?

  #473883 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ריצפנו בחלילה עם פאזות מעוגלות ופוגות רחבות. שאלותיי: איך שוטפים? האם נכון שהרבה מים הורסים? שנית – בשל אופי הריצוף, אנחנו לא עושים ליטוש. איך אפשר בהמשך לטפל באבן? מתאים ליטוש גם למצב כזה?

  #473887 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  השכבה העליונה של האבן שבמקרה שלך היא עובדה בצורה מסויימת ולכן חבל ללטש אותה , הגימור והעיבוד המיוחד שלה ילכו לאיבוד . לא ברור לי למה את/ה מרגיש/ה צורך ללטש דווקא .למה לא לשמור על מראה האבן שרצית מלכתחילה ולטפל בה כראוי ולא ללטש אותה .ליטוש הוא פעולה אגרסיבית שעושים בדרך כלל כשאין ברירה .זה לא נכון שאנשים מלטשים באופן שוטף וקבוע , אחת לכמה שנים , את האבן שלהם בבית. זוהי אופרציה מאוד מורכבת , הליטוש מצריך פינוי מוחלט של כל הבית , הוא גורם להתזת מים מעורבים במיצי האבן הנשחקת , וזה לא מעשי כשחיים בבית. בארצנו נהוג להגיד את זה , כאילו כלאחר יד , שאפשר ללטש את האבן אחרי כמה שנים , אבל בפועל אני לא מכירה הרבה אנשים שעושים את זה . זה לא מעשי .

  #473884 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־טיפול באבן חלילה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב