כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום כיווני מיטה ללזוג ולילדים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423982 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  ערב טוב, כיווני הראש שלך הם:מערב, דרום-מערב, צפון-מערב, צפון-מזרח. של בעלך: צפון, מזרח, דרום-מזרח, דרום. את כיווני הילדים אנני יכולה לדעת מכיוון שאנני יודעת את מינם. מראה בחדר השינה אינה רצויה. היא עלולה להפריע בשינה. מאוד לא רצוי שתהיה מראה שבורה בחדר. חשוב מאוד להחליפה! או להסיר אותה. אין אנו נוהגים לכסות מראות. ביהדות מכסים מראה בשעת אבל. בהצלחה!

  #423984 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שני ילדי הם בנים. כיווני השינה שלי ושל בעלי שונים אז כיצד אפשר בכל זאת למזג כיוון אחד לשינינו? תודה על ההקשבה.

  #423981 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  אני מעונינית לדעת את כיווני המיטה לילדי: 22/6/1999 14/3/2002 לי ולבעלי: לי- 1/11/74 בעלי 25/5/72 אנחנו גרים בארה"ב ובדירה שכורה ובתוך חדר השינה שלנו יש מראה בדלת חדר הארונות (אגב שבורה) מה לעשות לכסות אותה? מה את מציעה. תודה רבה על ההקשבה.

  #423983 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום רב, מצטערת על פרק הזמן הרב שעבר מאז הודעתך. כיווני הראש של יליד 99 הם:צפון, מזרח, דרום-מזרח ודרום. ואילו יליד 2002 כיווניו הם:דרום-מערב, צפון-מערב, מערב, צפון-מזרח. לגבי שאלתך אם לכל אחד מבני הזוג יש כיוונים מיטיביים מנוגדים הרי שבמקרים כאלה אנו מחזקים את האדם שזקוק יותר לחיזוק (אדם שבריאותו רופפת, מרגיש תקוע בתחום מסויים בחייו) ואילו את בן הזוג השני אנו מחזקים באזורים שונים של הבית. לשם כך יש צורך בייעוץ ובדיקה מדוקדקת. בהצלחה!

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־כיווני מיטה ללזוג ולילדים
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור