כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום לחברי הפורום/ מנהלי הפורום – תגובה ל

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #423898 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  צר לי שאת בוחרת לאחר כל זאת, בדרך מאד לא ישרה ולא ישירה לאיים עלי ועל עורכי הפורום. לעניות דעתי, היית מראש צריכה להזדהות ולומר שאת מייצגת את היועצת המדוברת, ושהיא "מורה וחברה באגודה הישראלית לפנג שואי" (ציטוט ממכתב מאיים ששלחה לי לאחרונה) ושאת דוברת בשמה ומייצגת אותהו, וכנראה גם את שיטתה. שאלתי את עצמי, איך יגיבו על זה אנשי המקצוע, עם איזה צד הם ירגישו יותר שייכות. אבל אם יש כאלה שהם שונים מכם, הדרך הזו לא תאפשר להם לבטא את מורת רוחם וכנראה על זה אתם סומכים בבואכם לאיים עלי ועל העורכים. לצערי, מראשית עניין קיוויתי וחשבתי שתהיה זו חווייה נעימה ומועילה בלבד, ומעולם לא ציפיתי לכזו התפוצצות בפנים ולכזו הרגשה של גועל מהיועצת המדוברת ומשיטתה. האם, תמהתי, יהיו עוד יועצים דומים אשר ירגישו מותקפים באופן אישי? כנראה שיש לא רק יועצים אלא גוף גדול מייצג של אותם יועצים. יש להם אירגון!! יש דרכים לעשות דברים, כמו לתת שירות, ואולי גם להביע אי הסכמה, אני מוצאת שהדרך שלי, שהיא לחלוק את החוויה הקשה שעברתי, בפורום, להשתמש בבמה זו כדי להתעייץ ולהביע את מורת רוחי, וכן, גם להזהיר אנשים תמימים שלא יפלו גם הם, זו דרך מאד מקובלת, והרבה יותר ישרה והגונה ואמיתית מאשר אתר שמעביר רק פרסום כמובן לא אובייקטיבי ולא מעביר את אותם מקרים איומים כמו זה שהיו עם אותו יועץ שמפרסם. לי עצמי גבירתי, נמאס לי שמשקרים לי, שודדים אותי ועוד אחרי זה מאיימים עלי. ואני מוכנה להילחם עד הסוף בכל דרך חוקית אפשרית. מוזר קצת בעיני שמי שעומד בראש גוף שקורא לעצמו אגודה ישראלית לעניין כלשהו, לא שם לעצמו קודם כל, כסמל, שהלקוח הוא הלחם והחמאה שלו, ואם עולה טענה כלשהי ואף פחות קשה משלי, הייתי מצפה שהשורה הראשונה והעיקרית בתשובה, תיהיה זו: העניין דורש בדיקה ואכן יבדק. במיוחד אם אותו יועץ הוא חבר בכיר באגודתכם! ובכלל, אשמח מאד אם תוכלי להחכים אותי, ולומר לי מי זו בדיוק "האגודה הישראלית לפנג שואי" מה תפקידה? במה בדיוק היא עוסקת מלבד שירותי היעוץ המדוברים, ואת מי בכלל היא מיצגת? ומי עומד מאחוריה? מהתרשמות שלי מחלק מהאנשים שדיברתי עימם יש כאלה שהם ישרים והגונים שלא מספרים סיפורים ולא מבטיחים הבטחות שווא, אבל מצד שני, אולי שיקול הדעת שלי לא הוכיח את עצמו. מתמיה אותי שאת מצפה גם עורכים אחרים שאולי הם עובדים אחרת מהשיטה שלכם, ולהם מקרה כזה נראה ונשמע רע, את דורשת מהם להסיר את הודעתי, ולשתף עימך פעולה. אז בואי ותגידי לי בפני מי אפשר וצריך לשטח בעיה ועניין כאלו? מי עומד מאחורי ובצד הלקוח? איפה הוא יכול לומר את דברו, שהרי הלקוח מראש משלם ונותן, מי בעצם בודק אם ואכן הוא קיבל תמורה למה שהובטח לו? יודעת מה? אולי באמת לא הייתי צריכה לפרסם את שמה, יתכן שבזאת הגזמתי, ואם כן אני מצטערת, אם מישהו יגיד לי איך, אני אוריד את המכתב הנלווה, אבל לכל מי שהיה רוצה לקבל עוד מידע, ולשמוע את הצד שלי בסיפור, אני מוכנה לתת לו את כל הפרטים על הכל המקרה, לראות, לשמוע ולקרוא כל מה שניתן, אם יפנו אלי באימייל שלי. צר לי, צר לי מאד שזה הגיע לידי כך, זה התחיל אצלי בהתלהבות גדולה, באתי בראש פתוח, שילמתי בלי לומר מילה, והיו בי המון תקוות, הכל התרסק לאחר המפגש עם אותה יועצת מדופלמת מורה למדריכים!! אין סוף לשחיתות, תתביישו לכם.

  #423897 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  בשם האגודה הישראלית לפנג שואי, כמנהלת שני פורומים וכדוברת האגודה, הנני פונה אליכם כדלקמן: 1. הנני סבורה כי פורומים צריכים לשרת את הציבור בעניינים מקצועיים גרידא. הם אינם צריכים בשום פנים ןאופן לשמש כבמה להעאלת טענות אישיות שיש ללקוח כנגד יועץ, לא כל שכן כאשר פרטיו נחשפים. מדובר בהוצאת לשון הרע המהווה עבירה על החוק. 2. אני סרבורה כי למרות גישות מקצועיות שונות, עלינו לעשות כל שלאל ידינו על מנת לשמור על יושרה מקצועית ולא לקחת חלק בעידוד פניות שכאלה. 3. פורום אינו יכול לשמש בשום פנים ואופן כבמה להתנגחות של לקוח ביועץ, ומוטלת עלינו החובה לעשות כל שניתן על מנת למנוע זאת ולא לשתף פעולה עם פניות מסוג זה. 4. אני סבורה כי נכון יהיה אם בעלי הפורומים ייזמו בהודעת מנהל הפורום מידע והבהרה בנוגע לתרחישים כאלה ודומים להם. 5.מקוה כי תמצאו לנכון להוציא הודעת תגובה בנדון בפורום. בברכה, יונית לאונר עדי דוברת האגודה הישראלית לפנג שואי

  #423899 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  צהריים טובים, הצטערתי מאוד לקרוא את מכתבך ולדעת שהקשר הראשוני שלך עם עולם הפנג שוואי השאיר רגשות עזים כל כך ואכזבות. אין תפקידי לסנגר או לקטרג על יועצים כאלה ואחרים,אך חשוב לי לציין מספר דברים: 1. הפורום נועד לתת מענה בסיסי על שאלות הקשורות לנושא הפנג שוואי בעיקר. נכון שדברייך קשורים לענייננו, אך בטוחה אני שאפשר היה לטפל בבעיה בצורה שונה.(אולי אף לפנות לאגודה). בהחלט חשוב לשמוע גם על מקרים כאלה ואחרים אך הזכרת שמה של היועצת היה מיותר. אנשים שמעוניינים באיש מקצוע צריכים לבדוק היטב את הנתונים ולנסות לבחור במישהו המתאים להם. לעיתים גם עם אנשים שהכשרתם המקצועית הינה מפוארת ועשירה, לא תמיד נוצר קשר טוב שיכול להפרות את שני הצדדים. 2. לאחר חשיבה רבה החלטתי להסיר את הודעתך. גם את במכתבך השני כתבת שאת מצטערת על הזכרת שמה של היועצת המדוברת. תוכלי להגיב ולספר את סיפורך ללא הזכרת שמה. עולם הפנג שוואי הינו עולם קסום, נפלא ומלא שפע. אני מקווה שבכל זאת תצליחי להפיק את המיטב מעולם זה. בהצלחה ורק טוב, אילנית.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־לחברי הפורום/ מנהלי הפורום – תגובה ל
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור