כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום מיקום מיטה זוגית בחדר שינה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #421721 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום קרן,
  בתי עוברת לגור בדירה שכורה. עדיין לא נשואה. מספר הקאווה שלה הוא 8.בחדר שינה המיועד יש קיר צפוני-מזרחי. אם תמקם את ראש המיטה בו פניה יפנו לקיר הארון בדרום-מערב. בחדר יש אפשרות נוספת למקם את המיטה כאשר גב המיטה יהיה בכיוון דרום-מזרח אז פניה יפנו לעבר חדר אמבטיה ושירותים צמודים הסגורים בקיר ודלת בכיוון צפון מערב. במקרה הזה המיטה תהיה אנכית למסדרון דלת הכניסה לחדר.
  באיזה כיוון לדעתך נכון יהיה למקם את גב המיטה?

  #421722 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי יעלי! ,
  ראשית, סליחה על העיכוב בתשובה !.
  מבין המילים אני מבינה שהנושא שמעסיק אותה יותר מכל הוא הנושא הזוגי. ולכן חשוב שתדעי שלכל אחד בעניין זה יש כיוון מועדף , לקואה 8 נשים הכיוון שתומך בנושא הזוגי הוא מערב, שמערב הוא +70 שלה. בכל מקרה כל אחד מהכיוונים האחרים טובים : צפון מזרח, מערב, צפון מערב
  ,דרום מערב.
  לסיכום,
  כרגע נשמע שהאופציה הטובה ביותר היא צפון מזרח שמחינתה מדבר על התפתחות אישית החשובה לתהליך של הבנה עצמית לפני מציאת זוגיות, בשום אופן לא רצוי לבחור בכיוון דרום מזרחי. בנוסף לכך תדעי שאם היא רצינית בחיפושיה אולי כדאי לה לפתוח מפה אסטרולוגית סינית לעזרה. אפשר להבין באמצעות פתיחת המפה מה הם זמנים טובים ולהתמקד, וגם לדעת מי ומה מחפשים. שיהיה המון הצלחה!, מוזמנת לפנות לעוד פרטים, קרן הורוביץ 0507580811.

  #421723 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום קרן,
  תודה על תשובתך.
  אך האם בציינך כיוונים רצויים האם כוונתך שגב המיטה פונה אליהם או שהפנים של הדייר מופנות אליהם. שהרי אלו שני כיוונים מנוגדים.
  אנא, דייקי להבנתי.

  #421724 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי יעלי ערב טוב!,
  כוונתי היא שאת עומדת מול המיטה עם מצפן ורואה את הצפון מזרח מצביע לכיוון אליו את מסתכלת (לכיוון גב המיטה), אם לא צפון מזרח אז אחד הכיוונים המערביים אותם ציינתי קודם.
  מקווה שזה ברור, אם צריכה הבהרה תכתבי לי , לילה מקסים!, ובהצלחה! קרן הורוביץ.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־מיקום מיטה זוגית בחדר שינה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור