כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פורומים

פורום עיצוב פינת משפחה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #463574 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום רב, מצורפת תמונה של המטבח שלי עם פינת ישיבה/ ילדים. התמונה מצולמת מדלת הכניסה כאשר בחלקה השמאלי של התמונה שלא נראה יש יציאה לגינה. בחלקה הימני ישנה ירידה למרתף שעל הקיר שלו חשבתי ליצור קיר של תמונות משפחה במסגרות כסף ושחור לחלופין (יתרת הבית מעוצב בלבן). חלק זה מהווה גם מעבר לחדרי הילדים שדלתותיהם מופיעות בתמונה. אשמח לקבל רעיון מה להניח בפינה זו (2 כורסאות ושולחן צד/ ספריה/ שטיח וכד') גודל השטח רוחב 1.9 אורך כ-3 מ'.

  #463575 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי מיה,
  את צריכה לשאול את עצמך מה נכון לך בפינה הזאת, האם פינת אוכל או פינת משפחה, ואם אחת מאלה, מה הצרכים הספציפיים בכל מקרה.
  אם פינת משפחה האם יש צורך בטלויזיה, ואם כן היכן?
  המקום מאוד פתוח לחלל הציבורי, האם מתאים לפינת משחקים לילדים (מה הגילאיים, מה יעשו שם?)ואם כן יש לספק פתרונות איחסון מתאימים.
  בקצור התכנון, שהיה צריך להעשות הרבה לפני השאלה עכשיו, הוא פונקציה של צרכי המשפחה שלך, זאת נקודת המוצא וממנה צריך להמשיך.
  נורית גפן

  #463576 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  שלום נורית, תודה על תגובתך המהירה.
  להלן הבהרות בנוגע לפינה זו. קיימת בבית בחלקו המקביל של חלק זה פינת אוכל גדולה וכן סלון עם טלוויזיה. במקור התכנון היה פינת משפחה עם כורסת 3 וTV לילדים. אך בפועל ישנו חדר משחקים למטרה זו ונוצר בעצם חלל ריק ומיותר במרכז הבית . אשמח לרעיון שימלא את החלל גם אם אינו פונקציונלי מאחר והבית הוא גדול מאוד וכל הפונקציות כבר מולאו (לדעתי…) טך יש צורך במילוי החלל מאחר וישנה בעיה תהודה קשה (תקרה גבוהה וחלל גדול פתוח …)

  #463577 הגב

  Yair Lahav
  מנהל בפורום

  הי,
  נוצר כאן חלל מיותר,
  אין לי תשובת קסם, עיצוב הוא לא מעשה קוסמות אלא תכנון מוקפד מראש כדי שלא יווצרו מצבים כאלה. הפינה מאוד פתוחה וחשופה, כך שלא ניראית לי מתאימה כפינת ספריה או קריאה. יתר הפונקציות כבר קיימות ויצירת כפילות לא תפעל במציאות, וחרף ההשקעה ברהוט לא תמצא בשמוש. אולי ניתן להרחיב באמצעותה את שטחי האחסון של המטבח?
  נורית גפן

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־עיצוב פינת משפחה
פרטים:
יש לכם עוד שאלות?

פורומים בנושא עיצוב

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בהנהלת בלורן

בחסות: דלתות פנדור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור

בחסות: בניין ודיור